Кейс по climatc.com.ua

 

Що було

Микола, власник оффлайн магазину кліматичної техніки не мав джерел залучення клієнтів з інтернету.

Постановка завдань

Микола хотів мати онлайн-магазин кліматичної техніки. Також було озвучено бажання рекламувати магазин в інтернеті та підключити інші джерела залучення онлайн клієнтів.

Що зроблено

Нашим агентством було створено інтернет магазин, зроблено всі необхідні налаштування елементів сайту, що продають.

Запущено рекламні кампанії в Гуглі на пошуку та в медійній мережі.

Також була створена бізнес-сторінка у Фейсбук та Інстаграм,  наповнені контентом і періодично проводяться рекламні кампанії.

Фото2 кейс по залученню клієнтів на climatc.com.ua

Які результати отримано

Створення та налаштування сайту допомогло збільшити кількість зацікавлених потенційних клієнтів та відповідно збільшити кількість консультацій щодо кліматичної техніки.

Рекламна кампанія в Google Адвордс допомагає активно заявляти про магазин у місті та області, напрацювати авторитет та впізнаваність серед аналогічних магазинів Житомирського регіону. У середньому вартість кліку за оголошенням на пошуку в категорії “Кондиціонери” склала 4 грн, у медійній мережі 1.50 грн. Коефіцієнт клікабельності на пошуку становив 13%, вартість конверсій/мікроконверсій в середньому від 10 грн.

Так виглядають результати рекламної кампанії за 2018 рік після нашого налаштування:

Фото кейс на climatc.com.ua

Бізнес сторінка у Фейсбук допомагає просування як онлайн магазину, так і офлайн серед мешканців міста. Рекламні кампанії у Фейсбук доповнюють цей поступ.

Налаштування рекламної кампанії у Фейсбук:

Фото кейс по залученню клієнтів на climatc.com.ua

В результаті нашої співпраці  бренд “Кліматична техніка для дому” – лідер з продажу і встановленню кліматичного обладнання в регіоні.

Якщо тебе є магазин з товарами  і тобі також потрібні клієти з інтернету, звертайся – заповнюй форму нижче!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: