Кейс по elkor.pp.ua

Що було

Електрик, який надавав свої послуги у Коростені звернувся до мене, щоб знайти клієнтів з інтернету. Він взагалі не знав як шукати клієнтів онлайн, а клеїв оголошення на стовпах.

Що зроблено

Я проаналізував конкурентів з послуг електрика в Коростені, а також продивився пошукову видачу по Україні. Сайтів в локальній видачі  з такими послугами у місті немає, тож було вирішено створити сайт-візитку з сторінками усіх послуг з прикладами робіт по електриці, а також додати сторінку з прайсом на послуги.

Додатково створив бізнес-сторінки у Фейсбук і Інстаграм, наповнив основною інформацією та прикладами робіт.

Додатково додав в бізнес-каталог сайту Коростень-Інфо інформацію про послуги електрика з цінами на послуги.

Також добавив в Гугл мій бізнес послуги електрика, щоб відображалась інформація на картах Гугл і в пошуковій видачі в відповідному блоці.

Фото кейс послуг електрика

Які результати отримано

За більше ніж рік роботи з інтернет-ресурсів надійшло близько 90 заявок на послуги електрика. По запиту “електрик Коростень”, “послуги електрика Коростень”  сайт, сторінка Фейсбук/Інстаграм чи сторінка у бізнес-каталозі Коростень-Інфо видається з 3 по 7 позицію пошукової видачі Гугла. На сторінку у Фейсбук підписано 62 підписники, на сторінку в Інстаграм підписано 55 читачів. Всі результати отримані без додаткових фінансових вкладень на рекламу чи просування сайту.

Фото2 кейс послуг електрика

Фото3 кейс послуг електрика

Які роботи в планах

В планах таргетована реклама в соціальних мережах Фейсбук і Інстаграм на бізнес-сторінки в ті дні, коли немає клієнтів з безкоштовних джерел трафіку.

На сайті заплановано доповнення прикладів робіт з електрики з об’єктів, а також статейне просування сайту для зайняття вищих позицій в пошуковій видачі Гугл.

Ці заходи допоможуть збільшити кількість клієнтів прогнозовано на 50-70% до існуючих.

 

Якщо ти пропонуєш послуги і тобі також потрібні клієти з інтернету, звертайся – заповнюй форму нижче!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: