Кейс по голландському насінню овочів

 

Клієнт, який займається професійним продажем голландського насіння звернувся для створення і нашаштування сторінок у Фейсбук та Інстаграм під свій бізнес для залучення клієнтів.

За результатами співпраці створено сторінку в Фейсбук (https://www.facebook.com/nasinnyaovochiv) та Інстаграм (https://www.instagram.com/nasinnyaovochiv). Розміщені публікації з оглядом найбільш затребуваних сортів насіння.

Після “прогріву” сторінок в соціальних мережах, була запущена реклама (в лєнті та сторіз в ФБ та Інстаграм). Рекламна мета вибрана – “Ліди”, це коли потенційний клієнт залишає заявку на консультацію (в нашому випадку на скачування каталогу з насінням) безпосередньо у соціальній мережі, так як сайту немає і мета “Ліди” зараз працює найкраще.

Перший запуск на умовні 5$  було  98 звернень на отримання каталогу з насінням. Ціна ліда склала 0.06$.  В оголошеннях використана миттєва форма залишення своїх контактних данних, два варіанти налаштувань аудиторіх  та протестовано 5 варіантів картинок.

Сезон продажу насіння досить короткий, на наступний рік клієнт планує розвивати й надалі ці канали залучення клієнтів. При правильно обраній меті і налаштуваннях реклами результат обов’язково прийде.Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: