Кейс по santexkor.pp.ua

 

Що було

До мене звернувся спеціаліст з установки і ремонту сантехнічного обладнання в м.Коростень з проханням допомогти йому у пошуку клієнтів з інтернету.  До цього клієнтів знаходив за рекомендаціями, а також давав оголошення в ОЛХ.

Що зроблено

Проаналізував пропозиції з послуг сантехніка в інтернеті в цілому, а також локально в м.Коростень. Визначив, що персоналізованих сайтів з такими послугами у місті немає, тож було вирішено створити сайт-візитку з сторінками усіх послуг з прикладами робіт, а також сторінки з ціною на послуги.

Також створено бізнес-сторінку на Фейсбук, наповнено інформацією, прикладами робіт.

Додатково додано в бізнес-каталог сайту Коростень-Інфо інформацію про послуги сантехніка з прайсом.

Які результати отримано

За неповний рік роботи з інтернет-ресурсів надійшло близько 70 заявок на послуги сантехніка. По запиту “Сантехнік Коростень”, “Послуги сантехніка Коростень”  сайт, сторінка Фейсбук чи сторінка у бізнес-каталозі Коростень-Інфо видається з 3 по 5 позицію пошукової видачі Гугла. На сторінку у Фейсбук підписано 80 підписників. Всі результати отримані без додаткових фінансових вкладень на рекламу чи просування сайту.

Фото кейса послуг сантехіка

Кейс послуг сантехіка

Які роботи в планах

Заплановане створення бізнес-сторінки у Інстаграм для збільшення охоплення потенційних замовників і з цієї мережі.

Також в планах таргетована реклама в соціальних мережах Фейсбук і Інстаграм в ті дні, коли немає клієнтів з безкоштовних джерел трафіку.

На сайті заплановано доповнення прикладів сантехнічних робіт з об’єктів, а також статейне просування сайту для зайняття вищих позицій в пошуковій видачі Гугл.

Також добавлю цього спеціаліста на карти Гугл, щоб клієнти знаходили послуги і з цього джерела трафіку.

Ці заходи допоможуть збільшити кількість клієнтів прогнозовано на 50-100% до існуючих.

 

Якщо ти пропонуєш послуги і тобі також потрібні клієти з інтернету, звертайся – заповнюй форму нижче!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: