СМС, Вайбер, Е-майл розсилки для твого бізнесу

На даному етапі розвитку онлайн бізнесу і завдяки широкій популярності соцмереж (фейсбук, інстаграм, тік-ток…) і месенджерів (телеграм, ватсап…), розсилки дещо втратили свою ефективність. Проте в комплексі з іншими інструментами залучення клієнтів з інтернету продовжують бути важливою складовою комунікації з клієнтами.

Залучення клієнтів в твій бізнес за допомогою СМС розсилок

Налаштування CMC розсилок по базі клієнтів. Збір бази телефонних номерів клієнтів. Надсилання голосових повідомлень на телефон.

Використовуючи СМС розсилки у своєму бізнесі, ти зможеш:

  • підвищити рівень продажів серед існуючих клієнтів;
  • розширити клієнтську базу та залучити нових клієнтів;
  • розсилати новини компанії, акції, знижки та інші пропозиції;
  • інформувати клієнтів про статус замовлення або надходження нового товару;
  • вітати клієнтів зі святами;
  • підвищити впізнаваність бренду та покращити комунікацію з клієнтами.

Вартість розсилки СМС – 0,48 грн.

Вартість послуг з налаштування СМС розсилок, голосових розсилок, контроль розсилки, супровід розсилки, налаштування збору бази номерів клієнтів – від 20$  і залежить від складності проекту.

Залучення клієнтів за допомогою Вайбер розсилок

Viber розсилка відбувається по зовнішній базі чи базі твоїх клієнтів.

Переваги Viber розсилки – великий обсяг СМС, вкладена картинка та клікабельне посилання на твій сайт.

За допомогою Viber реклами ти зможеш у найкоротші терміни ефективно просунути на ринку свій товар чи послугу.

Даним додатком зазвичай користується забезпечена категорія населення, що володіє сучасними комунікаційними пристроями, а значить Viber розсилка спрямована виключно на платоспроможних користувачів, яких обов’язково зацікавить твоя пропозиція.

Розсилка з націленням на географію або платоспроможність клієнта діє на найбільш зацікавлену та активну частину аудиторії, а отже залучить більше клієнтів, збільшить оборот та прибуток твоєї компанії.

Мінімальна кількість повідомлень для відправки за своєю базою від 2000 номерів, зовнішньою базою від 5000 номерів. Вартість відправлення 1 СМС на номер Viber – 0.36 грн (сервісне повідомлення), 0.95 грн (рекламне повідомлення).

Вартість послуг з налаштування розсилок Viber, контроль розсилки, супровід розсилки – від 20 $ в залежності від складності  проекту.

Залучення клієнтів за допомогою Е-майл розсилок

Розсилки по твоїй  базі е-майл адресів клієнтів або зовнішнім базам по Києву, Україні.

Автоматизація збору е-майл адресів клієнтів для подальших розсилок.

Вартість розсилки листа на 1 емайл адресу: 0.09 грн (одноразова розсилка до 500 адрес – безкоштовно).

Вартість послуги з підготовки макета для розсилки, розсилка по твоїй базі або зовнішній базі, контроль доставки та звіт по розсилці – від 20$ залежно від складності проекту.

Вартість налаштування автоматизації збору е-майл адрес клієнтів для подальших розсилок, обробка бази е-майл адрес – від 20$ залежно від складності проекту.Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес за допомогою СМС, Вайбер чи Е-Майл розсилок

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів за допомогою Вайбер, СМС чи Е-майл розсилок або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: