Кейс по stktrans.com.ua

 

Що було

До мене  звернувся господар сайту автозапчастин до вантажних авто stktrans.com.ua Віталій. Він самостійно створив сайт на платформі Пром.уа та налаштував рекламу в Гуглі. Продажів було мало, ледве окупалися витрати на сайті.

Постановка завдань

Віталій попросив дати рекомендації щодо налаштування сайту. Також просив розібратися з рекламною кампанією у Гуглі, бо кліків було багато, а ось дзвінків потенційних клієнтів замало.

Також було озвучено питання використання інших джерел залучення потенційних клієнтів з інтернету.

Що зроблено

Насамперед ознайомився  із сайтом Віталія. Знайшов багато невідповідностей у структурі самого інтернет-магазину. Основними “косяками” були неправильні категорії розміщення товарів, що не відповідають прайсу ціни на товари, відсутність опису і картинок на деякі товари, не підключені потрібні модулі Пром.уа та інші помилки. Всі потрібні налаштування по сайту були виконані, модулі підключені, товари розміщені у своїх категоріях, ціни на сайті стали відповідати доларовому прайсу, встановили автоматичний перерахунок ціни на гривні, додали фішок, що продають на сайт.

Аналіз рекламної кампанії в Google Адвордс показав низку грубих помилок, через які неефективно витрачалося близько 80% рекламного бюджету: використання загальних високочастотних ключових слів, відсутність мінус слів на рівні кампанії та на рівні груп оголошень, неправильно оформлені оголошення, відсутність розширень оголошень, швидких посилань, висока ціна за клік, низький коефіцієнт клікабельності за оголошеннями та інші суттєві помилки у налаштуваннях. Під кожну групу товарів зібрали окремі ключові запити, зібрали мінус слова як загальні, так і кожної групи оголошень. Перероблені оголошення та налаштування кампаній, додані розширення для оголошень та швидкі посилання. В оголошення додано вигоди комерційної пропозиції.

Які результати отримано

Налаштування сайту відразу почало давати більшу кількість звернень, дзвінків, прямих замовлень через кошик сайту.

У Гугл Адвордс середня ціна кліку впала з 2.50 грн до 1.05 грн, денний бюджет також знизився, середній коефіцієнт клікабельності оголошень з 7% зріс до 21%, цільове охоплення аудиторії стало точнішим. В результаті конверсійних дій на сайті фіксується більше і відповідно продажі з реклами  зросли на 350%

Так виглядають результати рекламної кампанії за 2018 рік після нашого налаштування:

Фото кейсу по stktrans

Окремо слід виділити роботи по СЕО просуванню сайта. Правильні описи сторінок (унікальні тексти, тайтли, заголовки, інші технічні моменти для того, щоб “сподобатися” Гуглу) дали можливість покращити позиції в пошуковій видачі і відповідно збільшити кількість безкоштовних переходів користувачів на сайт.

Роботи на сайті ведуться в міру фінансування власником сайту. Додатково створено бізнес-сторінку в Фейсбук,  прайси з товарами налаштовую під необхідний формат і добавляю на спеціалізовані площадки типу avto.pro.

Все в комплексі дає результат – є продажі, є позиціонування компанії на ринку запчастин до грузових автомобілів, є план робіт на найближчі роки.

Якщо у тебе автомобільна тематика, але ти не знаєш з чого почати  залучення клієнтів з інтернету – звертайся, заповнюй форму нижче і давай співпрацювати!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: