Створення та обслуговування сайту під ключ для твого бізнесу

Для чого Вам сайт

Якщо у твого бізнесу немає сайту, то у тебе немає бізнесу. Це твердження справедливе на всі 100% у 21 столітті – інформаційному столітті.

Шукай потенційних клієнтів у твій бізнес в інтернеті. Якщо цього не зробиш ти, це зроблять твої конкуренти. І все одно чим ти займаєшся.

Як мінімум односторінковий сайт у тебе має бути. Витрати на нього у будь-якому разі окупляться.

Який сайт потрібний твоєму бізнесу

Якщо ти продаєш фізичні товари в асортименті понад 15-20 видів, то без інтернет-магазину тобі не обійтися.

У решті випадків підійде односторінковий сайт, в особливих випадках сайт-візитка на 5-10 сторінок. Але чим простіше і доступніше ти донесеш свою комерційну пропозицію до потенційного клієнта, тим краще та ефективніше це буде.

Створення односторінкового сайту (лендінгу) для твого бізнесу

Створення односторінкового сайту для твого бізнесу

Переважно односторінкові сайти – невеликі за розміром сайти, на яких розміщається основна інформація про роботу твого бізнесу з переліком послуг або декількох основних товарів, особливостями роботи, адресою, гугл картою як дістатися, контактними номерами телефонів.

Я створюю лендінги на конструкторі Тільда або адаптую під твій бізнес сайт, який тобі сподобався в інтернеті (змінюю всю інформацію на твою, частково міняю зовнішній вигляд, унікалізую контент на сайті).

  • Створення сайту з простим дизайном та функціоналом (до 5 інформаційних блоків):  50 $ одноразово. Окремо оплачується доменне ім’я та хостинг для сайту. За потреби зміна інформації, допомога в оплаті хостингу, домену сайту – 5$ за 1 годину роботи з сайтом.
  • Створення сайту зі складним функціоналом та великою кількістю інформаційних блоків: від 75 $ одноразово залежно від складності проекту. Окремо оплачується доменне ім’я та хостинг для сайту. При необхідності зміна інформації, допомога в оплаті хостингу, домену сайту – 5$ за 1 годину роботи з сайтом.

Створення сайту-візитки для твого бізнесу

Створення сайту-візитки під ключ

Такі сайти я створюю на конструкторі Вордпрес з безкоштовними або платними шаблонами, адаптую їх під пошукову мережу Гугл, вношу всю необхідну інформацію і оптимізую сайт для швидкої роботи.

Сайт-візитка – це сайт до 10 сторінок зі складним функціоналом та великою кількістю інформаційних блоків: від 100$ одноразово залежно від складності проекту. Окремо оплачується доменне ім’я та хостинг для сайту.

При необхідності зміна інформації, допомога в оплаті хостингу, домену сайту – 5$ за 1 годину роботи з сайтом.

Створення інтернет-магазину для твого бізнесу

Створення інтернет магазину для твого бізнесу

Я допомогаю в створенні інтернет-магазинів на платформі Пром.

Створення сайту від 200$ залежно від складності проекту. Окремо оплачується доменне ім’я та хостинг для сайту, а також послуги сервісу Пром.ua.

За потреби зміна інформації, допомога в оплаті хостингу, домену сайту – 5$ за 1 годину роботи з сайтом.Замовити консультацію по створенню та обслуговуванню сайтів під ключ для твого бізнесу

Якщо в тебе немає часу займатися створенням та обслуговуванням сайту для твого бізнесу або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: