Кейс по valusha.com.ua

 

Що було

У господарки інтернет магазину пряжі Наталії був сайт на старій платформі, клієнтів з інтернету було мало – рекламні кампанії не запускалися, здебільшого продаж здійснювався в офлайн магазині.

Постановка завдань

Насамперед Наталя звернулася до мене із проханням оновити сайт, оскільки він був на старій платформі і був незручним у користуванні як відвідувачами, так і менеджерами. А також просила налаштувати потік клієнтів з інтернету із інших джерел.

Що зроблено

За допомогою програмістів переніс сайт на більш сучасну платформу, змінив дизайн головної сторінки, додав елементи, що продають на сайт, вивчив конкурентів і впровадили “фішки”, що дозволили вигідно відрізнятися від конкурентів, зробив більш просту можливість замовлення з сайту.

Першою запустив рекламні кампанії в Яндекс (справа була до блокування сервісів Яндекса в Україні). Трохи згодом підключив і рекламні кампанії на Гуглі. Також створив бізнес-сторінку у Фейсбук, допоміг налаштувати бізнес-сторінку в Інстаграм, а також запустив рекламні кампанії на ці соціальні мережі.

Які результати отримано

Перенесення сайту на нову платформу і налаштування “фішок”, що продають, себе виправдало: клієнтам стало зручніше користуватися сайтом, а також збільшилася кількість дзвінків і замовлень.

Рекламні кампанії в Яндексі завдяки правильному настроюванню дозволили отримувати кліки цільових відвідувачів на оголошення за ціною 0.25 грн на пошуку та в районі 0.10 грн у медійній мережі РСЯ. Реклама стала окупатися вже з першого місяця запуску та приносила прибуток аж до блокування сервісів Яндекса на території України.

Рекламні кампанії у Гуглі дозволяють отримувати кліки на оголошення потенційних покупців за середньою ціною 0.45 грн на пошуку та по 0.30 грн у контекстно-медійній мережі. Середня клікабельність оголошень на пошуку складає 18%. Рекламні кампанії в Гуглі приносять платоспроможних оптових покупців, що тішить господиню магазину.

Так виглядають результати рекламної кампанії на пошуку в Гуглі за 2018 рік після нашого налаштування:

Фото2 кейс по залученню клієнтів з інтернету valusha.com.ua

Бізнес сторінка на Фейсбук є ще одним мінісайтом, який також генерує потік заявок. Те саме справедливо і для Інстаграм, через який дуже активно йдуть продажі через велику кількість зацікавлених користувачів.

Так виглядають бізнес-сторінки в Інстаграм та Фейсбук:

Фото кейс по valusha.com.ua

Фото1 кейс по valusha.com.ua

Рекламні кампанії у Фейсбук та Інстаграм включаються періодично, щоб “підігріти” інтерес перед новими завозами пряжі та повністю виправдані.

 

Якщо тебе є магазин з товарами  і тобі також потрібні клієти з інтернету, звертайся – заповнюй форму нижче!



Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: