Залучення клієнтів з Фейсбук

 

Не секрет, що соціальна мережа Фейсбук – №1 у світі за кількістю користувачів. На відміну від Інстаграм чи Тік-Ток, користувачі Фейсбук – це  в своїй більшості  вже доросла платоспроможна категорія населення. І нею обов’язково користуються твої потенційні клієнти.

Станом на зараз переважна більшість організацій, підприємств, середній і великий бізнес ведуть  свої сторінки у Фейсбук.  Також безліч невеликих підприємців, ФОПів, так і самозайнятих спеціалістів також досить активні  саме в цій соціальній мережі. У всіх одна мета – розповісти про свій бізнес та знайти клієнтів.

Якщо ти не розповів про себе і свою підприємницьку діяльність користувачам Фейсбук, то тоді саме час це зробити.

Давай розглянемо як це виглядає.Залучення клієнтів з бізнес-сторінки у Фейсбук

В Фейсбук у тебе є 3 варіанти розміщення будь-якої інформації:

  • на своїй персональній сторінці,
  • у групі яку створив самостійно чи  приєднався до вже створеної спільноти,
  • на бізнес-сторінці, яку ти створив для розміщення інформації про свою професійну діяльність.

Для залучення клієнтів з Фейсбук у твій бізнес найоптимальнішим варіантом є розміщення інформації на бізнес-сторінці, яку потрібно створити. Бізнес сторінка твоєї кампанії у Фейсбук – це окреме джерело клієнтів у твій  бізнес. Це по суті мінісайт, створений  на основі соціальної мережі. Така сторінка може бути як самостійною, так і доповненням до твого основного сайту. Бізнес сторінка добре індексується пошуковими системами, її добре “видно” в Фейсбук і виконує вона фактично ті ж функції, що і звичайний сайт. Тому рекомендую мати свою бізнес-сторінку в соціальній мережі Фейсбук для збільшення потоку клієнтів.

Створення та ведення бізнес сторінок у Фейсбук – це окремий напрямок моєї діяльності. Я допоможу зі створенням, налаштуванням та веденням бізнес-сторінки твоєї кампанії. Відкрий для свого бізнесу ще одне якісне джерело клієнтів!

Так виглядає бізнес-сторінка у Фейсбук:

Залучення клієнтів у твій бізнес ї Фейсбук

Є певні нюанси як створити бізнес-сторінку, як її наповнювати цікавим контентом, який будуть читати, коментувати і в кінцевому випадку замовляти твої послуги чи купавати твої товари. Багато цікавої інформації про це ти можеш прочитати на сторінках цього сайту, побачити на нашому каналі у Фейсбук. Проте якщо тобі немає часу на освоєння цих знань, ти більш сконцентрований на основних операційних процесах свого бізнесу, то можеш делегувати цю роботу мені. Я створю, налаштую і буду вести сторінку твого бізнесу у Фейсбук, яка буде приносити тобі нових клієнтів і нагадувати вже існуючим про твою діяльність.

Кнопка замовлення консультації на залучення клієнтівЗалучення клієнтів з групи у Фейсбук

Можна для залучення клієнтів створити і наповнювати необхідним контентом  групу у Фейсбук. Групи бувають відкриті (кожен користувач Фейсбуку може побачити всі публікації) і закриті (щоб побачити публікації потрібно вступити в групу).

Є певні направлення бізнесу, де доцільно замість бізнес-сторінки реєструвати і вести групу. Проте краще все ж таки вести бізнес-сторінку і якщо є необхідність публікації якоїсь інформації твоїми клієнтами, то створити групу саме для цього. В такому випадку це буде виглядати щось по типу форуму для твоїх підписників, де вони зможуть спілкуватись про твої товари чи послуги. Але в переважній більшості випадків  бізнес-сторінки у Фейсбук цілком достатньо для знаходження клієнтів.

В будь-якому випадку, рішення про необхідність створення групи під твій бізнес вирішуємо разом в залежності від необхідності і ефективності від її створення.  Проте будь готовий також брати участь у її веденні, модерації коментарів, публікацій, чи хоча б делегувати цю роботу відповідальному співробітнику.Залучення клієнтів з допомогою рекламних кампаній у Фейсбук

Реклама – двигун продажів і соціальна мережа не вийняток. Фейсбук дозволяє створювати індивідуальні рекламні пропозиції ґрунтуючись на регіоні проживання твого клієнта, його віку, статі, сімейного статусу, хобі, інтересів, на які групи він підписаний і ще безлічі інших налаштувань. Тобто до твого майбутнього клієнта можна звернутися більш персоналізовано, що, безумовно, покращує взаємодію з рекламою.

На сьогоднішній день залучення клієнтів у твій  бізнес з Фейсбуку за допомогою реклами працює найбільш якісно щодо вартості залученого клієнта. Досить низька ціна за клік по рекламі та точна вибірка кому показується реклама дає  великий відсоток реакції на твоє рекламне оголошення  та відповідно суттєвий потік клієнтів. Навіть якщо у тебе досить специфічна сфера діяльності – повір, твої клієнти точно є у Фейсбук.

Для того, щоб запускати рекламні кампанії, потрібно мати активну бізнес-сторінку у цій соціальній мережі. Тобто спочатку створення, наповнення і ведення сторінки твого бізнесу у Фейсбук, а через певний час вже можна запускати від імені сторінки рекламу. Тільки так, не інакше.

Так виглядає реклама у стрічці новин Фейсбук:

Залучення клієнтів у твій бізнес з реклами у Фейсбук

Яким сферам бізнесу підходить такий вид реклами

Як я вже згадував, такий вид реклами підходить практично кожному бізнесу. Без перебільшення. Від продажу цегли до продажу літаків. Завдяки точному підбору аудиторії, гроші, витрачені на рекламну кампанію, обов’язково окупляться. Дуже добре реклама у Фейсбук працює для сфери надання послуг.

Завдяки рекламі ти отримуєш можливість розповісти про свій товар чи послугу дуже великій кількості користувачів, а не тільки тим хто підписаний на твою бізнес-сторінку. Ми рекомендуємо поряд з пошуковою рекламою в Гуглі  обов’язково створювати регулярні рекламні кампанії у Фейсбук.

Варіанти застосування рекламних кампаній

У Фейсбук є кілька варіантів рекламних кампаній. В основному вони поділяються на 2 типи: за видом переходу після натискання на кнопку заклику до дії у рекламному оголошенні і за місцем показу самого рекламного оголошення.

По виду переходу розрізняють:

  • перехід на твій зовнішній сайт,
  • перехід на твою бізнес-сторінку у Фейсбук та/або підписка на твою бізнес-сторінку,
  • замовлення консультації чи купівля товару (без переходу на сайт або бізнес сторінку) – через спеціальні форми чи чи під час спілківання у Мессенджері.

Це основні види рекламної кампанії на вигляд переходу при кліку на рекламу, проте не всі. Яку саме рекламну ціль вибрати вирішується по тому, яке завдання стоїть і як найефективніше це завдання виконати.

За місцем розміщення рекламного оголошення такі: рекламне оголошення у стрічці новин, правої колонці, в Мессенжері та інших.

До кожного конкретного випадку ми підбираємо як місця розміщення, так і вид переходу. Однак часто тестуємо кілька варіантів, щоб вибрати найкращий.

В інтернеті на профільних сайтах, на моєму сайті, на каналі Ютуб можеш знайти багато корисної інформації як налаштувати ефективну рекламну кампанію в соціальній мережі Фейсбук для залучення клієнтів. Однак, якщо тобі немає часу на освоєння цих  професійних знань, ти не впевнений що все зробиш правильно, ти більш сконцентрований на основних операційних процесах свого бізнесу, то можеш делегувати цю роботу мені. Будь впевненим, я відповідально ставлюся до виконання домовленостей, максимально ефективно витрачу виділений рекламний бюджет. Тобі залишилось заповнити заявку на консультацію.

Приблизний місячний рекламний бюджет

Місячний рекламний бюджет залежить від сфери твоєї діяльності, наявності конкуренції, середньої вартості за клік по  рекламі, обраної рекламної стратегії.

Як правило поділяють поняття “тестовий” рекламний бюджет та “робочий місячний” рекламний бюджет.
Тестовий рекламний бюджет вибирається на початку і служить для аналізу конкуренції, підбору кращої стратегії, тестування варіантів оголошень. Вибирається на 1-3 місяці залежно від сфери діяльності, і вже на підставі одержаних результатів розраховується робочий місячний рекламний бюджет.

Рекомендую планувати від 50-60$ на місяць на тестовий бюджет (десь мінімально 2-3$ на день, бажано від 5$) для отримання більш якісних результатів тестування. Робочий місячний рекламний бюджет обирається після тестування та найчастіше становить також від 50$ і вище в місяць. Це без урахування вартості моїх послуг з налаштування і ведення рекламних кампаній.  У будь-якому випадку точніші розрахункові значення можна отримати після ознайомлення з твоєю сферою діяльності і проведення хоча б декількох тестових запусків реклами протягом тижня.

 


Орієнтовні ціни на послугу залучення клієнтів з Фейсбук

Безкоштовно пакет “Free”:
1) визначаємо бачення бізнес-сторінки (визначаємо орієнтири на місяць, 3 місяці, півроку, рік);
2) визначаємо цілі, які має переслідувати бізнес-сторінка (навіщо вона створюється і які функції повинна виконувати);
3) формуємо завдання, які має вирішувати бізнес сторінка (який результат має бути від створення та ведення бізнес-сторінки);
4) формуємо портрет цільової аудиторії (читачів) бізнес-сторінки (для більш чіткого уявлення для кого розміщувати інформацію на сторінці);
5) знаходимо та досліджуємо конкурентів у Фейсбук (список “+” та “-“, виділення своїх особливостей);
6) заносимо до зведеної таблиці всі отримані дані, аналізуємо отримані результати, намічаємо структуру робіт зі створення та ведення якісної та корисної бізнес-сторінки для відвідувачів.
Час виконання робіт: 1-2 робочих дні (залежно від завантаження та твоєї участі).

Платно 1 варіант (10$) пакет “Free+Базовий”:
7) створення та первинне налаштування бізнес-сторінки (ім’я, адреса, шаблон, інші технічні налаштування);
8) зовнішнє налаштування бізнес-сторінки (аватар, обкладинка, ін. графіка, тестування сторінки на різних пристроях та браузерах);
9) заповнення інформації про бізнес сторінку (вся інформація про тебе та твій бізнес);
10) інтеграція за необхідності бізнес-сторінки з іншими сервісами (іншими соц.мережами, сервісами е-майл розсилки, онлайн чатів тощо);
11) заповнення бізнес-сторінки первинним контентом (тестування типів контенту);
12) первинне додавання підписників та фанів на бізнес-сторінку.
Час виконання робіт: 3-5 робочих дні (залежно від мого завантаження та твоєї участі)

Платно 2 варіант (20$ в місяць) пакет “Free+Базовий+Оптимальний”:
13) початкова розкрутка бізнес-сторінки безкоштовними методами (соц.мережі, контакти, блоги, сайти, коментарі, профілі та ін.);
14) створення контент плану публікації постів на 1 місяць з докладними рекомендаціями та описом для самостійної публікації (глибоке вивчення твого бізнесу, складання докладного контент плану з різним типом контенту з розрахунку 1-3 публікації на день та 1-3 сторіз, розбивка за датами публікації, рекомендації та відеоінструкція з самостійного наповнення бізнес-сторінки);
15) статистичний аналіз бізнес-сторінки: динаміка зростання спільноти, популярні публікації, рекомендації щодо подальшої розкрутки.
Час виконання робіт: протягом  30 оплачених у пакеті днів

Платно 3 варіант (40$) пакет “Free+Базовий+Оптимальний+VIP”:
10) просунута розкрутка бізнес-сторінки безкоштовними методами: опитування, вебінари, розсилки, конкурси, соціальний замок і т.д.);
11) публікація постів протягом 1 місяця: підготовка картинок, текстів, відкладена публікація відповідно до контенту плану (1-3 пости на день, 1-3 сторіз);
12) платні методи популяризації бізнес-сторінки націлені на збільшення лайків, підписників та фанів сторінки (у вартість входять роботи з популяризації, додаткові витрати на сервіси оплачуються окремо);
13) налаштування та ведення реклами бізнес-сторінки в Фейсбук: налаштування рекламної кампанії, налаштування оголошень на цільову аудиторію, встановлення пікселя Фейсбук на зовнішній сайт, запуск та ведення рекламної кампанії, аналіз результатів (вартість витрат на рекламу оплачується окремо, у вартість пакету послуг входять тільки роботи зі створення та ведення рекламної кампанії).
Час виконання робіт: протягом  30 оплачених у пакеті днів

Створення та ведення рекламних кампаній у Фейсбук (без робіт по бінес-сторінці):

  •  створення та налаштування однієї рекламної кампанії від 10$ до 20$ (залежить від кількості створюваних груп оголошень та оголошень), у вартість входить перший місяць ведення рекламної кампанії;
  • ведення однієї рекламної кампанії від 5$ до 10$ на місяць  починаючи з другого місяця (коригування налаштувань в залежності від результатів, коригування рекламного бюджету, щонедільні звіти та по закінченні рекламної кампанії).

Вартість робіт розрахую до їх виконання: виберемо разом варіант співпраці, узгодимо рекламний бюджет (якщо буде потрібно). В любому випадку спочатку запишись на консультацію, розкажи про свій бізнес, поділись своїми цілями на залучення клієнтів з Фейсбук, а всю іншу роботу залиш мені.

Отримай стабільний поток клієнтів у свій бізнес з Фейсбук – це робочий інструмент, перевірено!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з Фейсбук

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Фейсбук або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче: