Залучення клієнтів з Гугла

 

Сервісами компанії Гугл користуються практично всі користувачі мережі інтернет:

  • браузер Гугл Хром;
  • контекстно-медійна мережа Гугл;
  • пошта Gmail;
  • відеохостинг Ютуб;
  • карти Гугл мапс;
  • сервіс Гугл Мій Бізнес;
  • Гугл диск;
  • Гугл документи;
  • ще з сім десятків інших різноманітних сервісів.

Ось подивіться на фото нижче, щоб зрозуміти скільки сервісів створено корпорацією Гугл для користувачів комп’ютерів, планшетів, смартфонів:

Cервіси Гугла, з яких можна залучити клієнтів в твій бізнес

Стає очевидним, що потенційні клієнти вашого бізнесу, без різниці чим ви займаєтеся – продажем товарів чи послуг, користуються сервісами Гугла постійно, кожен день. І є цілком логічним показати твою пропозицію саме там для ознайомлення і майбутнього замовлення товару чи послуги.  Тому Гугл пропонує декілька варіантів так би мовити познайомити потенційного клієнта і твою пропозицію на сторінках своїх сервісів.

Залучення клієнтів в пошуку браузера Гугл Хром

Мабуть найбільш  поширеним додатком для компьютерів та телефонів є додаток Гугл Хром – браузер для перегляду сайтів  в інтереті. Ним користуються більше половини населення людства, до того ж він вважається найбезпечнішим з усіх браузерів. В Україні цифра користувачів браузером сягає 70%.

Залучення клієнтів за допомогою текстових оголошень у пошуку Гугл

Google Chrom за пошуковими запитами користувачів видає сайти, що містять інформацію, яку  задають користувачі. Пошукова видача Гугл складається з сайтів із найбільшим рейтингом. А також вгорі та внизу сторінки пошукової видачі можуть показувати сайти з не дуже високим рейтингом, але власники цих сайтів заплатили Гуглу за показ свого рекламного оголошення по запиту.  На картинці нижче можна зрозуміти про що йде мова – рекламні оголошення виділені написом Реклама.

Приклад рекламних оголошень гугл пошук

Тобто якщо у тебе є сайт  і його рейтинг не дозволяє бути на першій сторінці пошукової видачі, то є можливість залучити клієнта в свій бізнес показуючи йому рекламне оголошення з переходом на твій сайт, якщо потенційний клієнт на нього натисне.

Залучення клієнтів за допомогою товарних оголошень у пошуку Гугл

Товарні оголошення – це оголошення, які виводяться з картинкою і ціною товару, який ти продаєш в пошуковій видачі Гугл зверху або з правого боку (якщо твій пристрій компьютер чи ноутбук). Детальніше на картинці нижче:

Залучення клієнтів з товарних оголошень

Зрозуміло, що для того, щоб мати можливість залучати собі клієнтів з товарних оголошень потрібен налаштований інтернет-магазин, а також за допомогою програмістів створений спеціальний файл з товарами, які потрібно рекламувати і відправити його на сервіс Гугла (Гугл Мерчант Центр)  для рекламування.  Ну і також є очевидним, що для залучення клієнтів на сферу послуг такий інструмент не підійде.

Залучення клієнтів за допомогою сервісу  Гугл Мій Бізнес і Гугл Карти

Гугл має чудовий сервіс для розповіді про свій бізнес у мережі інтернет. Цей сервіс підходить для більшості бізнесів, у яких є фізична адреса – магазини, СТО, перукарні, лазні, школи, кінотеатри, гуртки… Тобто будь який офлайн (фізичний) бізнес може скористатися цим сервісом, щоб залучити собі клієнтів з інтернету майже безкоштовно.

Першим ділом ти добавляєш свій бізнес у цей сервіс, описуєш адресу розміщення, контакті номери телефонів, можеш добавити опис і фотографії. Після перевірки Гугл публікує інформацію у пошуковій мережі Гугл, яка може відображатися в пошуковій видачі і окремо на Гугл картах в регіональній видачі по запитанням, де вказане місцезнаходження об’єкту пошуку. Наприклад як на фото нижче:

Залучення клієнтів з карт Гугл і Гугл Мій бізнес

Зверніть увагу, що можна відразу прокласти маршрут до об’єкта (відкриється карта з геолокацією за адресою), надається інформація з контактним номером телефону, час роботи, а також рейтинг на основі відгуків клієнтів. І це все майже безкоштовно. Потрібно тільки налаштувати все в Гугл Мій Бізнес. Також є можливість рекламуватися в цьому блоці пошукової видачі, якщо є велика конкуренція (багато кампаній саме твого направлення), щоб інформація про твій бізнес показувалася однією з перших. Навіть не потрібно мати сайт, хоча його також можна створити у Гугл Мій Бізнес з основною інформацією всього за кілька кліків.

Якщо це для тебе незрозуміло чи у тебе немає часу займатися цим інструментом залучення клієнтів, то можеш замовити цю послугу у мене.

Підсумовуючи залучення клієнтів з пошуку Гугл

Такий вид пошуку і залучення клієнтів підходить практично кожному бізнесу. Адже по суті в 21 столітті вся необхідна інформація щодо товарів та послуг шукається саме в інтернеті та здебільшого у пошуковику Google. Навіть якщо ти займаєшся продажем сировини чи обладнання для бізнесу, все одно твої клієнти-бізнесмени шукають твою пропозицію в інтернеті.

Якщо твій сайт не на перших місцях пошукової видачі, якщо твій сайт ще дуже молодий і не набрав рейтингу в інтернеті, або навіть якщо у тебе немає сайту, але ти хочеш знайти клієнтів в інтернеті – тоді рекламні кампанії в пошуку Гугла підходять для твого бізнесу. І без різниці який це  бізнес – малий, середній чи великий, в інтернеті твої майбутні клієнти точно є!

Якщо для тебе налаштування цього інструмента залучення клієнтів з інтернету незрозуміле, але ти бачиш очевидну вигоду від використання – можеш звертутися до мене і проконсультуватися. Для цього натисни кнопку нижче:

Кнопка замовлення консультації на залучення клієнтівЗалучення клієнтів в контекстно-медійній мережі Гугл

Google пропонує 2 варіанти реклами:  пошукові рекламні кампанії в браузері Гугл Хром та рекламні кампанії в контекстно-медійній мережі Гугл.

Рекламу на пошуку Гугл я вже розглянув вище і підходить вона для конкретних пошукових запитів користувачів, які шукають де купити вибраний товар або замовити вибрану послугу. Це найефективніший вид рекламної кампанії, проте через велику конкуренцію він і найбільш фінансово витратний.

Реклама у контекстно-медійній мережі Google має кілька різновидів. Найчастіше оголошення показуються на різноманітних сайтах  в інтернеті,  які домовились з Гуглом показувати рекламу на своїх сторінках. Також рекламні оголошення  використовуються в роликах на Ютубі, мобільних застосунках, пошті Gmail  і мають вигляд статичної або анімованої картинки, а також доступні у  форматі відеореклами . Такі оголошення бачать користувачі, інтереси яких перетинаються з пропозицією рекламодавця. Вартість такої реклами нижча ніж реклама на пошуку, проте  ефективність може бути дещо нижчою. Однак є багато сфер діяльності, особливо якщо рішення про купівлю товару, замовлення послуги приймається не відразу або вартість рекламних кампаній на пошуку надхмарно висока, де реклама в контекстно-медійній мережі Google принесе  стабільний недорогий потік клієнтів у твій бізнес.

Як правило, рекламодавці використовують як рекламні кампанії на пошуку, так і в контекстно-медійній мережі, а вже за результатами приймають рішення про ефективність їх використання.

Залучення клієнтів на сайтах-партнерах Гугла

Приклад реклами на сайті, який є партнером Гугла і показується потенційним клієнтам на основі їх інтересів.

Залучення клієнтів з контекстно-медійної мережі ГуглаЗрозуміло, що сайти переглядають і твої потенційні клієнти. Тому важливо правильно налаштувати рекламу саме на таких користувачів, яким буде корисний твій товар чи послуга.

Також не менш важливим є створення ефективних рекламних банерів (правильні картинки, заголовки, текст), повз які не проскочить око потенційного клієнта. І я допоможу тобі в цьому.

Залучення клієнтів в мобільних застосунках

Реклама в мобільних застосунках – дещо специфічний вид залучення клієнтів, яка не завжди приносить необхідний результат.

Залучення клієнтів з мобільних додактів

Тут потрібно вже дивитися, яка сфера твоєї діяльності. Наприклад, якщо користувач вивчає англійську мову за допомогою застосунку, який підключений до партнерської програми Гугла і в ньому показується реклама наприклад школи англійської мови чи рекламуються послуги репетитора, то така реклама може мати успіх і привести  тобі потенційних клієнтів. Але якщо ти продаєш наприклад дитячі товари і реклама твоєї продукції буде показуватися в мобільних застосунках, які призначені для розвитку чи розваг дитини, то безрезультативних кліків по такій рекламі може бути багато, тому що клікала дитина граючись на телефоні чи планшеті. Тобто даний інструмент залучення клієнтів в твій бізнес потрібно використовувати з обережністю і з повним контролем ефективності. Я зможу тобі в цьому допомогти.

Залучення клієнтів в пошті Gmail

Реклама в пошті Gmail виглядає як статична чи анімована картинка зверху (на картинці нижче зрозуміло) чи у вигляді листа, який надійшов на пошту. І в тому, і в іншому випадку такий інструмент залучення клієнтів є ефективним – твоя реклама показується виключно тій аудиторії, яка цікавиться таким же товаром чи послугою, яку ти продаєш.

Залучення клієнтів з Gmail

Така реклама дещо дорожча ніж як на сайтах-партнерах Гугла, проте її ефективність виявляється кращою. Однак потрібно тестувати чи підходить цей інструмент саме для твого бізнесу.

Залучення клієнтів в Ютуб

Відеореклама чи реклама в вигляді банерів під час перегляду відеоролика у Ютубі чи на сторінках сервісу знайома всім користувачам цього відеохостингу.

Залучення клієнтів з ютуб в твій бізнес

Вона може бути досить ефективним інструментом залучення клієнтів, проте результати сильно залежать від правильного налаштування аудиторії якій буде вестися показ, якості рекламного відеоролика чи банера, та пропозиції яку ти пропонуєш потенційному клієнту. Глядач повинен так зацікавитися твоєю пропозицією, щоб покинути перегляд основного відео і перейти по рекламі.

Проте є ще варіант з переглядом короткого 6-10 секундного рекламного відео, яке має на меті проінформувати потенційого клієнта/глядача про якусь подію чи новий товар/послугу без цільової дії саме зараз. Така реклама досить ефективна для охоплення великої аудиторії, проте коштує дорого і її можуть дозволити собі великі відомі багаті бренди.

В будь-якому випадку потрібно знати сферу твоєї діяльності, щоб зрозуміти чи потрібно використовувати даний інструмент і тестувати його, якщо прийнято рішення про його застосування.Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з Гугла

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Гугл або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: