Залучення клієнтів з Телеграм

 

Телеграм нині – найчитабельніша соціальна мережа / мессенджер в нашій країні.

Всі більш -менш відомі ЗМІ, політики, блогери, лідери суспільних думок, бізнесмени використовують для спілкування і донесення своїй аудиторії Телеграм як основний канал іінформації.

Тому й не дивно, що бізнес також звертає увагу на цю мережу, адже потенційні клієнти – замовники послуг чи товарів активно користуються Телеграмом.

Які є способи залучити клієнтів в твій бізнес з Телеграм? Давай розгляну основні.

Залучення клієнтів за допомогою ведення каналу чи групи в Телеграм

Канал в Телеграм — це ніби мінісайт для публікації інформаційного контенту із життя твого бізнесу — текстів, медіафайлів,  зовнішніх посилань.

Група в Телеграмі – це по факту чат, де ти можеш спілкуватися зі своїми клєнтами.

Приклад каналу в Телеграм, який веде для спілкування з клієнтами навіть перукарня:

Залучення клієнтів в ваш бізнес з Телеграм

В залежності від твого бізнесу, можна для залучення клієнтів з Телеграм вести канал чи групу, а можливо і обидва джерела. І пропонувати свої послуги чи пропонувати свої товари, консультувати, відповідати на запитання, надавати додаткові фото, відео та іншу інформацію для ознайомлення. Таким чином комунікація в Телеграм потенційних клієнтів перетворює в реальних користувачів ваших товарів або послуг.

Залучення клієнтів за допомогою розміщення рекламних публікацій в інших каналах чи групах в Телеграм

Схема залучення клієнтів за допомогою розміщення підготовленої до  публікації інформації на інших каналах Телеграм в чомусь схожа на розміщення таких публікацій в Інстаграм серед блогерів за вашою тематикою.

Потрібно більш відповідально підійти до підбору каналів на розміщення – за тематикою, кількістю підписників, якістю підписників, залученістю в публікації, кількості рекламних публікацій, стилю подання контенту, звичайно вартості такої публікації, умовах публікації за часом розміщення, можливістю відслідковувати результати та звертати увагу на інші  важливі фактори.

Один з сервісів по підбору каналів в Телеграм для рекламних публікацій:

Клієнти з телеграм

Якщо в рекламній публікації окрім пропозиції буде використане посилання на зовнішній сайт – обов’язково відслідковуйте кількість переходів саме з цього джерела і скільки конверсійних дій було виконано саме аудиторією цього каналу на сайті.

Канали за вашою чи суміжною тематикою на розміщення платної публікації можна підбирати самостійно, а можна за допомогою сервісів-посередників. В любому випадку до цього процесу потрібно підійти відповідально і з аналізом отриманих  результатів.

Залучення клієнтів за допомогою чат-ботів в Телеграм

Назва “бот” походить від скороченого слова “робот”, чим він і є. Телеграм-бот – це спеціальний обліковий запис, який створений в автоматичному режимі і  дозволяє користувачам здійснювати різні дії через сам месенджер.

Роботи виконують дії за текстовими командами користувача, за принципом «відповідь» після натискання кнопки «Старт». Так, наприклад, можна дізнатись погоду на сьогодні:

Робота визначити легко, у його назві завжди є слово «bot», а ще він не може сам перший розпочати бесіду і не має статусу «онлайн» або «не в мережі» – ви завжди бачитимете підпис «bot».

Чат боти в телеграм для вашого бізнесу

Сьогодні роботи стали дуже популярними, вони допомагають користувачам виконувати типові рутинні дії в автоматичному режимі, значно спрощуючи їм життя. Для власників самих каналів роботи стали незамінними помічниками в роботі.

Телеграм-боти мають наступні  основні плюси:

 • Доступні цілодобово, 7 днів на тиждень.
 • Миттєва відповідь користувачу.
 • Зручність у користуванні, спілкування за принципом «питання-відповідь» та текстові завдання під силу давати навіть зовсім недосвідченому користувачеві месенджера.
 • Не вимагають встановлення додаткових програм, додатків тощо. Все спілкування з ботом ведеться безпосередньо через месенджер.
 • Безпека особистих даних – роботи працюють виключно за заданими командами.
 • Необмежені можливості – віртуального помічника можна запрограмувати на відправку новин, розповідь анекдотів, нагадування важливої ​​інформації, пошук закладів, бронювання столиків у ресторані, замовлення квитків тощо.

Функції Телеграм-бота

Роботи в Телеграм виконують безліч функцій,  ось лише частина функціоналу:

 • Розваги. Боти можуть надсилати смішні мем, картинки, анекдоти, допомагають вибрати фільм, знайти пісню за голосовим повідомленням і не тільки.
 • Пошук та обмін файлів. Бот допомагає відправляти та зберігати файли з різних джерел, знаходити Торенти, електронні книги та ін.
 • Новини, важлива інформація. Робот висвітлить новини, погоду, курси валют тощо.
 • Утиліти та інструменти. Робот допомагає перекладати тексти, нагадувати про важливі події тощо.
 • Інтеграція з іншими сервісами. Робот може надсилати повідомлення, управляти розумним будинком і т.д.
 • Пошук місць. Телеграм-бот допомагає шукати готелі, кінотеатри, ресторани та інші заклади.
 • Транзакції. Робот дозволяє бронювати квитки, робити замовлення, викликати таксі та ін.

Для спілкування з клієнтами використовують  різні стратегії: побудова довгострокових відносин  чи отримання вигоди «в моменті» з допомогою активних продажів. Рекомендую перший варіант: Telegram-боти відмінно підходять для залучення, утримання та повернення клієнтів.

Боти в Телеграм допомогають користувачу отримати інформацію яка йому потрібна швидко і цілодобово. Користуйся цим інструментом для залучення клієнтів в свій бізнес!

Орієнтовні ціни на послугу залучення клієнтів з Телеграм

Безкоштовно: аналіз ефективності створення каналу чи групи в Телеграм та перспективи розвитку (залучення потенційних клієнтів).

Платно:
1) Створення та налаштування бізнес каналу  чи/і групи в Телеграм, розробка контент-стратегії розвитку, варіанти залучення підписників (розміщення посилань на ваш канал в Телеграм: сайт і соц.мережі, платна реклама в пошуку Гугл, Фейсбук, Інстаграм та інше),  розміщення перших публікацій на каналі / в групі: 20 $ одноразово;

2) Ведення каналу / групи в Телеграм (додавання контенту, запуск рекламних кампаній в соц.мережах і Гугл для залучення потенційних клієнтів,  коментування, статистика, зміни по каналу/групі) – від 20$ (залежно від варіантів співпраці) на місяць.

3) Створення і підключення ботів в Телеграм для ефективного управління каналом / групою, а також для керування іншими сервісами. По суті Телеграм-бот – це“додаток всередині програми”, він дозволяє користувачам здійснювати різні дії через цей месенджер:  автоматизувати рутину, заощадити час та спростити життя в спілкуванні з клієнтами.   Вартість розробки і підключення боту залежить від складності проєкту і стартує від 10$ одноразово.Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з Телеграм

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Телеграм або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: