Залучення клієнтів з Тік-Ток

 

ТікТок – найновіша, наймолодіжніша, найемоційніша, най.. най… най… соціальна мережа. Якщо в перші роки нею користувалися переважно діти та підлітки, то з часом вона дуже сподобалась і людям старшого віку. А ще згодом завдяки появі платоспроможної аудиторії в ТікТок підтянувся і бізнес.

Так виглядає публікація в ТікТок:

фото залучення клієнтів з тікток в твій бізнес

Відеоролики в ТікТок можуть отримувати мільйони переглядів за лічені дні, якщо вони сподобались і “зайшли” аудиторії. Але для цього потрібно нестандартне мислення, креативна команда і сміливі персонажі – цього достатньо для підкорення мережі. Трохи практики, палкого бажання і терпіння – у тебе все вийде!

Ось деякі рекомендації для самостійного знаходження клієнтів з ТікТок.

Проаналізуй конкурентів твоєї ніши, у котрих вже є аккаунти в ТікТок. Подивись які ролики знімають вони, які теми зачіпають у своїх відео, чи подобається така подача матеріалу аудиторії. На основі цих ідей підготуй план для зйомки своїх роликів. Знайди трендові ролики в Тік-Току, які популярні саме зараз (сьогодні, на цій неділі) і спробуй адаптувати під тематику свого бізнесу, щоб потенційний клієнт твоєї послуги чи товару відкрив для себе твою пропозицію.

Просто знімати ролики для того, щоб додати у стрічку якийсь контент – така стратегія не принесе, скоріш за все, жодного клієнта.  Кожне відео повинно адресуватися певній цільовій аудиторії і “нести” певну ідею  цільової дії після перегляду. Такий підхід в зйомці роликів і їх розміщення в мережі ТікТок  принесе бажаний результат.

Час публікації нових роликів в ТікТок потрібно вибирати в проміжках найбільшої активності твоїх потенційних клієнтів. Для цього спробуй публіківати відео в різний час і на основі отриманих даних вирахуй, в який час користувачі найбільше контактували з твоїми постами.

Бажано публікувати 2-3 відео  щодня, таким чином у твоєму бізнес аккаунті в ТікТок буде до 100 публікацій за місяць. Якщо ролики були дійсно цікавими для твоєї аудиторії і оформлені під необхідну для твого бізнесу цільову дію, то результат по залученню клієнтів з цієї мережі ти побачиш вже в цьому місяці.

Якщо тобі важко розібратися в ТікТок самостійно, ти не можеш придумати які ролики про твій бізнес знімати, ти не маєш часу на навчання як ефективного використовувати цю соціальну мережу для твого бізнесу, то можеш звертутися до мене. Я допоможу зареєструвати аккаунт, налаштувати профіль, вивчу твоїх конкурентів,  розроблю план  публікацій роликів, за необхідності опублікую, проаналізую статистику результатів і скоригую  новий контент-план майбутніх публікацій. Тобто майже всю рутинну роботу по залученню клієнтів з ТікТок я беру на себе. Тобі залишиться тільки найголовніше – зняти ролики за сценарієм і затвердженим контент-планом. Готовий до співпраці?  Тобі хутчіш тисни кнопку знизу:

Кнопка замовлення консультації на залучення клієнтівЗалучення клієнтів з допомогою рекламних кампаній в ТікТок

В соціальній мережі ТікТок, рівно як і в Інстаграм можна отримувати клієнтів не тільки з бізнес-сторінки, а також і за допомогою рекламних кампаній. Цей інструмент допоможе  збільшити показ твоєї комерційної пропозиції більшій кількості потенційних клієнтів. Широке налаштування персоналізованої реклами дасть змогу знайти саме ту аудиторію, яка зацікавиться твоїм товаром або послугою.

Види налаштуваннь аудиторії

фото налаштування реклами тікток для залучення клієнтів

Серед переваг саме такого залучення клієнтів – це досить низька конкуренція, нова активна аудиторія, високий рівень зацікавлення користувачів,  гнучкі налаштування у рекламному кабінеті TikTok.

Платоспроможна аудиторія ТікТок – це користувачі віком 18-34 роки складає більше 50%. Кількість користувачів за 35 тільки збільшується. Ба навіть ті підлітки, яким ще не має 18-ти через 2-3 роки стануть платоспроможним. Тому в цій соціальній мережі 100% знаходяться твої потенційні клієнти  і головна мета рекламних кампаній  їх знайти.

Фото Реклама в тікток для твого бізнесу

Для якого бізнесу підходить реклама в ТікТок

У сфері продажу товарів або послуг кінцевому користувачу реклама в TikTok підійде майже будь-якому бізнесу:

  • салони краси (перукарі, візажисти, бровисти, манікюр…),
  • кав’ярні, ресторани, бари,
  • магазини одягу, взуття і інших побутових речей,
  • спортивні секції (Спа салони, тренажерні зали, фітнес студії, кружки танців…),
  • і т.д.

Головне – якісний креативний контент, який буде подобатись користувачам мережі і алготитмам ТікТок.

Ти можеш розібратися самостійно з усіма налаштуваннями і запускати рекламу або я можу цю роботу взяти на себе.  Заповни нижче форму запиту на консультацію і давай рекламувати твої товари чи послуги в ТікТокЗалучення клієнтів з допомогою реклами у блогерів

Механіка залучення клієнтів за допомогою розміщення рекламних роликів у блогерів наступна.  Блогер, на якого підписані твої потенційні клієнти,  отримує оплату за просування твого товару чи послуги.

При виборі блогера потрібно орієнтуватися на наступні характеристики:

  • Аудиторія підписників і глядачів блогера. Повинна бути  такою, яка зацікавиться твоєю пропозицією. Якщо наприклад у тебе салон краси, то шукай відповідного блогера.
  • Реакції на публікації. Аудиторія блогера повинна бути активною, тобто “живою”. Якщо підписників багато, а реакцій обмаль, то така рекламна кампанія  у такого блогера буде явно неефективною.
  • Відповідність. Ніхто з користувачів ТікТок не любить, щоб йому щось продавали насильно. Тому така реклама повинна виглядати органічно і ненав’язливо.

Підібрати блогера бля такого виду колаборації та укласти  контракт на співпрацю можна як самостійно, так і  за допомоги біржі реклами ТікТок.

Хочеш, щоб роботу по залученню клієнтів з ТікТок за допомогою реклами у популярних блогерів виконав я? Не питання, заповнюй форму запиту на консультацію нижче.

Отримай  клієнтів у свій бізнес з ТікТок – це інструмент, який варто хоча б спробувати!Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з ТікТок

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з ТікТок або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити швидко і  якнайкраще, тоді звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче: