Формат посту для соцмереж "Розіграш товарів та послуг"

Формат посту для соцмереж "Розіграш товарів та послуг"

Основна мета постів-розіграшів – це залучення користувачів, отримання великої кількості реакцій та коментарів, підвищення охоплень для наступних публікацій . А заразом і привернення уваги до ваших продуктів, фізичних чи інформаційних та послуг. Причому відбувається це з користю для підписників, тому що переможці (зазвичай у розіграшах вони визначаються рандомно) отримують цікаві їм призи. Чому цікаві? — Тому що в розіграші, де приз нецікавий людині, він просто не братиме участі.

Як зробити: Визначтеся з предметом розіграшу. Різна сувенірка, а також невеликі фізичні товари, які можуть бути подарунками, чудово підходять перед загальними святами. Такими як Новий рік, 14 лютого, 1 жовтня чи 6 грудня, 8 березня.

Місце на навчальному курсі логічно розігрувати за 1-2 тижні до старту навчання, щоб і переможець не охолонув, і решта учасників розіграшу, зацікавившись, встигла оплатити важливе для них навчання.

Сезонні товари бажано розігрувати напередодні сезону — наприклад, купальники та ласти ближче до літа, уггі та вовняні шкарпетки із вовни мериносу — ближче до зими.
Квитки на заходи розігруються за кілька днів до заходу.

Не забувайте публікувати результати розіграшів. Це можна зробити як окремим постом, так і додавши UPD до початкового запрошення.

Результат розіграшу ― це чи окремий пост, чи оновлення початкового

Застереження: Не вигадуйте складних схем та різноманітних вимог до учасників. Якщо для участі в розіграші товару чи послуги потрібно прочитати довге простирадло тексту, зрозуміти, чого від тебе хочуть, а потім заморочитися з 5-10 діями, то розіграш навряд чи буде популярним. Отже, завдання щодо підвищення охоплення для подальших публікацій вирішити не зможе.

Добре підходять розіграші для невеликих товарів. Дуже часто використовують цю методику ювелірні бренди, збираючи сотні коментарів від бажаючих отримати кільце або підвіску. Можна розігрувати розвиваючі іграшки для дітей та предмети одягу, посуд та побутову техніку, канцтовари та книги. Користується розіграшами інфобізнес, підігріваючи інтерес до різних програм, курсів, вебінарів. Активно розігрують у соцмережах квитки на спектаклі, купони на відвідування кафе/барів/ресторанів.

В Інстаграмі на ура заходять розіграші купонів на відвідування кафе

Приклади

Не дуже. У жіночій бізнес-групі у Фейсбуці постала з проханням підказати, чи життєздатна ідея розіграшу. Аудиторія оцінила ідею на трієчку — надто багато тексту, надто складно розібратися у механіці, незрозуміло, яким буде приз. У результаті топікстартер дійшла ідеї спростити розіграш і не морочити народу голови.

Складно, надто складно!

Краще. У групі  розігрувалися квитки на ковзанку. Вибирати сеанс переможці могли собі самі — будь-якого дня до 14 березня; це зручно. На додачу до квитків переможцям розіграшу обіцяний сертифікат у кафе, що знаходиться там же — перекусити і погрітися після ковзанки буде дуже в тему. Публікація зібрала понад 540 реакцій і майже стільки ж репостів (репост — одна з умов участі у розіграші). Для майбутніх охоплень це дуже непогано.

Охочих покататися та пообідати набралося чимало…

Відмінно. Все-таки найкращі друзі дівчат – це діаманти, довів ювелірний бренд. Невигадливий пост-розіграш із вагомим призом – кільцем із білого золота з діамантом – зібрав понад 10 000 реакцій та 180 000 коментарів. Оце не просто потрапляння точно в ціль!

Ну тут без обговорення…



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *