Контент для Телеграма: де шукати теми для публікацій та авторів

Контент для Телеграма: де шукати теми для публікацій та авторів

Щодня користувачі мережі поглинають величезний об’єм даних, стають все більш вимогливими до контенту, тому що інформації навколо них є море. У кожному каналі триває боротьба за аудиторію, групи намагаються вирізнятися на тлі конкурентів. Звісно, ​​серйозна роль відводиться якості контенту.

У статті ми поговоримо про те, яким має бути контент для Телеграма, щоб він заходив користувачам.

Як визначитися з тематикою каналу в Телеграм

Добре подумайте, перш ніж створювати канал. Що ви найбільше знаєте, чим можете зацікавити аудиторію? Чим цікавіше та експертніше ви подаєте свій контент, тим більше підписників ви залучите. Зацікавте своїх читачів публікаціями по максимуму.

Створити канал у Телеграмі – не проблема, але як його наповнити та залучити читачів? Як визначитися з контентом для телеграм-каналу, щоб це було цікаво публіці? Що публікувати?

Авторам варто замислитись, чим вони можуть зацікавити аудиторію в месенджері. Який би ви контент не створювали, щоб це було цікаво людям, насамперед це має цікавити вас і ви повинні в цьому розумітися.

Якщо ви добре готуєте, малюєте або захоплюєтеся технікою та можете за допомогою ключа на 10 мм перебрати трактор  – розкажіть про це у своєму каналі. Тільки запам’ятайте правило: не відволікайтеся від теми контенту. Якщо пишете про трактори, то й пости мають бути про них чи біля них.

Щоб створювати ефективний контент для телеграм, потрібно прагнути, щоб він був унікальним і цікавим.

Де брати контент для каналу

В ідеалі – створювати унікальний контент для месенджера самому, хоч це не завжди виходить.

Унікальність контенту у вашій експертності. Бажання стати популярним автором та залучити аудиторію має підстьобувати вас створювати цікаві пости, щоб публіка зачитувалася.

Уявіть, що ви серед друзів і розповідаєте щось цікаве. Приємно ж, коли вас слухають і чекають на зустріч наступного разу? Ваша аудиторія – друзі. З ними можна обговорити тему, почерпнути від коментаторів щось нове для створення майбутнього контенту.

Якщо вам потрібно наповнити блог у Телеграмі контентом – знайдіть авторів, які допоможуть реалізувати ваші ідеї та піднести їх цікаво, або пишіть самі:

  • замовте пости на ваші теми – на біржах копірайтингу/фрілансу, у знайомих авторів, знайдіть постійного автора у групах вакансій;
  • найміть контент-мейкерів або цілий штат фахівців, які відповідатимуть за виробництво контенту;
  • пишіть самі та черпайте теми в інтернеті.

Виходять 3 різні варіанти створення контенту з одним підсумком, на якому зупинитися – вирішувати вам:

  • у першому: ідея ваша, а реалізація запрошеного автора;
  • у другому: та ідея та реалізація контент-мейкера;
  • у третьому: ви шукайте ідеї та реалізуєте їх самостійно.
Де брати контент – у кого взяти контент та про що писати

Знайти автора

Вигадуєте ідеї та теми для постів, потім знаходите людину, яка все це реалізовуватиме. Є кілька варіантів пошуку автора:

  • Біржа копірайтингу. За певну суму ви можете найняти автора, який писатиме вам статті на ваші теми. Зверніть увагу на біржу eTXT . На ній ви можете знайти не лише авторів, а й готовий контент.
  • Біржа фрілансу. Там також можна знайти виконавців на різні завдання, у тому числі й на виробництво контенту. Можна відправитися на пошуки на FL .
  • Канали у Телеграмі. У певних каналах Телеграма фахівці пропонують свої послуги, в інших можна описати завдання і вибрати виконавця з людей, що відгукнулися.
  • Профіль на hh. Виконавця можна знайти і у пошуку. Цінник у них зазвичай вищий, але і якість помітно краща. Вони краще знають особливості, типи та види контенту для месенджера. Такі автори часто можуть і самі теми пропонувати, і додаткові послуги.

Скористайтеся послугами контент-мейкера

Хочете ні про що не думати та отримувати готовий якісний матеріал – знайдіть контент-мейкера у свій телеграм-канал. Вам допомагатиме фахівець, який сам створюватиме контент різного формату для вашого каналу. Він писатиме контент і при необхідності викладатиме його.

Шукати менеджера контенту в телеграм-канал так само просто, як і виконавця на створення постів. Можна шукати тими самими способами, що і автора для каналу.

Писати самому

Якщо є час та здібності – варто спробувати створювати теми самостійно. Знайти ідеї для наповнення свого телеграм-каналу можна в будь-яких джерелах:

  • інтернет ресурси;
  • книги;
  • фільми;
  • особистий досвід;
  • історії із життя;
  • акаунти конкурентів;
  • коментарі галузевих блогерів;
  • тематичні форуми.

Де брати контент для телеграм-каналу

Зручно коли підготовкою контенту займається окремий менеджер. І то ідеї доводиться генерувати самому. Якщо плануєте створювати відразу багато постів для каналу, знадобиться контент-план.

Немає ідей, але є бажання стати автором – ось вам цікаві тематики, які найпопулярніші у Телеграмі:

  • Освіта. Невичерпне джерело ідей. Вдаючись до допомоги освітнього контенту, ви можете навчати та ділитися з підписниками досвідом, знаннями та навичками.
  • Саморозвиток. Найпопулярніша тема. Багато користувачів бажають черпати натхнення і самовдосконалюватися, деякі цього хочуть, сидячи на дивані і не виходячи з квартири. Пропонують такі послуги коучи, фахівці з практик, йоги, психологи та інші майстри. Але розвиватися в цьому напрямку може і людина, яка просто цікавиться, яка розповідатиме про те, що вона пробує робити і як у неї це виходить. Це буде своєрідний щоденник, за яким цікаво спостерігати та, можливо, повторювати.
  • Бізнес. Якщо ви розумієтеся на бізнесі, можна викладати в цьому напрямку. Новини бізнесу, стартапи, ідеї, розповіді, як це робити та багато іншого, що зацікавить читачів.
  • Продажі. Такому типу контенту варто містити в собі корисну інформацію про товар чи послугу, розповідати про переваги чи нюанси використання. Важливо, щоб читати це було цікаво. Головне – не треба в кожному пості продавати, підписники швидко втомляться та підуть.
  • Пізнавальне. Є чим поділитися і розповісти щось цікаве, створіть пізнавальний канал і поділіться там фактами, історіями та іншими деталями. Приклад тому історичні канали з невідомими широкому загалу фактами.
  • Здоров’я. Тонка та важлива для людей тема. Ви можете вести канал про здоров’я, давати поради щодо догляду за тілом, уроки. Але пам’ятайте, що тематика каналу не має порушувати законодавство. Якщо ви даєте поради з медицини, то повинні мати відповідну освіту, або перевіряти всю інформацію і звертатися за перевіркою до експертів – лікарів. Якщо читач піде за вашими рекомендаціями і у нього з’являться проблеми зі здоров’ям, вам доведеться відповідати за законом.
  • Поради. Можна створити канал, наповнений вашими порадами. Це можуть бути фішки та поради домогосподаркам по кухні або автолюбителям – як поводитися на дорозі та ремонтувати автомобіль. Якщо добре подавати такі матеріали, підписники ділитимуться ними з друзями.
  • Гумор. Розважальний тип контенту. Жарти, анекдоти, смішні відео, курйозні історії життя. Люди після роботи хочуть відволікатися та розслаблятися – прийміть їх та дайте те, чого вони хочуть.
Тим більше, ми розібрали кілька популярних. А на які теми ви хотіли писати?

Важливо не просто публікувати контент – слід відстежувати, як це спрацьовує. Дивіться, як читачі реагують на пости, які викликають більше реакцій, якими поділяються та коментують. Значить, цей контент заходить і в цей бік потрібно розвиватись.

З його допомогою можна швидко подивитися та візуалізувати результати – розібратися, які види постів підходять більше за інших, деталізувати інформацію за потрібний період. А потім автоматизувати процес, щоб не збирати дані щоразу. Просто відкривати звіт та тримати руку на пульсі – знати, що людям сподобалося, корегувати свій контент-план. Підписники скажуть дякую.

Добре підібрана картинка та цікавий пост – чудовий контент для Телеграма

Висновки

Я постарався доступно пояснити, як створювати найбільш ефективний контент для телеграм і як викладати контент в телеграм. Щоб у вас виходило залучати аудиторію, потрібно намагатися подавати свій матеріал унікально та експертно. Підходьте до питання творчо та з натхненням. Якщо немає часу та можливостей – скористайтесь послугами спеціалістів. Тоді поставлені завдання увінчаються успіхом, канал розвиватиметься, а нові підписники не забаряться. Успіхів!



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Телеграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Телеграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *