Приклади публікацій для соцмереж формату "Картки"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Картки"

Суть. Розмістити текст на спеціально оформлених картках для репостів та збережень.

Пост-картка – це окремий вид контенту, який близький до презентацій та інфографіки. Розміщувати текст не всередині посту, а на картинці – це варіант, коли потрібно просто донести складну інформацію або ефектно виділити контент на тлі решти стрічки.

Самі собою можливості текстових редакторів у соцмережах дуже обмежені – якщо потрібно написати лонгрід на тему «5 правил ефективного контенту», то доведеться задовольнятися лише емодзи і відступами. Картки дозволяють оформити думки різними шрифтами, додатковими ілюстраціями та візуалізацією в тон бренду.

Тематика посту може бути будь-якою, але найчастіше це корисний контент, який вирішує якусь проблему підписників. Наприклад, будівельний магазин може випустити картки з розповіддю про правильний вибір шпалер у вітальню, а діджитал-агентство – проілюструвати вдалі і не дуже приклади реклами.

Ось короткий покроковий план створення посту-картки:

  • Придумати ідею чи тему.
  • Написати текст та розбити його на смислові блоки. Одна думка – одна картка.
  • Оформити у графічному редакторі.
  • Запостити.

Застереження. Зам’ятайте, що найчастіше контент споживають з мобільних телефонів. Тому не варто додавати занадто багато тексту понад 500 знаків на одну картинку, використовувати занадто дрібний шрифт і строкате оформлення, від якого рябити в очах.

Наприклад, обкладинка для першої картки дуже строката: елементи накладаються один на одного і відволікають увагу. Плюс, у тексту шрифт який не читається і перенесення складу на новий рядок.

Другий варіант більш стриманий, з шрифтом, що читається. Щоб не розтягувати заголовок на три рядки, я розбив його на два логічні рівні.

Сприймайте цю ілюстрацію як умовний приклад

Кому підійде. Будь-якому бізнесу, який постить корисний контент у соцмережах. Для блогерів, експертів та авторів – теж чудово підходить, адже цей формат може замінити статті, гайди та лонгріди, які більше не потрібно розміщувати на зовнішніх ресурсах та переводити туди підписників.

Приклади публікацій  формату “Картки”

Діджитал-агентство розкриває складну тему, перераховуючи у картках п’ять можливих методів оцінки креативів. Зверніть увагу, що текст у пості не дублює інформацію з карток, а є підведенням до теми.

Пост-картка від діджитал-агентства

Інший приклад – від видання. Тут немає ніякого підведення, а картки оформлені аскетично. При цьому вони містять корисну інформацію і наочно показують у стилі шкідливих порад, як «косячити» у проектах.

Пост-картка від ЗМІ

А ось приклад навчальних карток у блозі експерта – лише на кількох слайдах наочно пояснюються помилки у дизайні сайтів та лендингів.

Пост-картка у блозі експерта

Ідею посту можна використовувати у контент-планах для:

  • соцмереж візажиста ;
  • соцмереж косметолога ;
  • соцмереж дизайнера інтер’єру.

Ще три ідеї публікацій для соцмереж:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

 

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *