ТОП 10 порад з постінгу в соцмережах для максимальних репостів та активності аудиторії

ТОП 10 порад з постінгу в соцмережах для максимальних репостів та активності аудиторії

Я для вас зібрав  топ 10 секретів ефективних публікацій – від часу постінгу до трендів та стоп-слів.

Компанія має бути в інфополі, спілкуватися з ЦА та зацікавлювати її. Для цього потрібні регулярні пости та відповідний контент. А щоб він збирав максимум реакцій і підштовхував аудиторію до активності – треба слідувати моїм порадам.

Загальні поради щодо контенту

Перед тим, як почати випускати пости, необхідно визначити тему та формат контенту, який ви хочете запропонувати аудиторії. Він має бути цікавим та актуальним для вашої ЦА, бути високої якості та залишатися унікальним. Пам’ятайте, що ви конкуруєте з іншими компаніями за увагу користувачів. Якщо такі пости вже є в інших каналах – то навіщо читати ваш?

Ось кілька загальних порад, які допоможуть збирати репости та підвищувати активність користувачів.

Створення та оптимізація контенту

Оптимізація контенту – ключовий момент у постінгу. Ваш контент має бути оптимізований для кожної соцмережі. Наприклад, для Інстаграм важливішими є високоякісні фотографії та відео, для Телеграма – текст, а вже потім відео та зображення, а у Фейсбук все залежить від вашої аудиторії.

Як оптимізувати контент для досягнення максимальної ефективності:

  • намагайтеся створювати вірусний контент, він допоможе значно збільшити репости та активність користувачів;
  • оптимізуйте заголовки та описи, щоб вони точно передавали суть контенту та привертали увагу;
  • прагніть до створення унікального та цікавого контенту, який буде привертати увагу і викликати емоції в аудиторії;
  • використовуйте візуальні елементи – зображення та відео, щоб зробити ваш контент більш привабливим та наочним;
  • стежте за трендами та створюйте контент, який буде актуальним у даний момент.

Ще можна користуватися хештегами, якщо робити це правильно – ставити їх там, де доречно, створювати рубрики контенту, не переборщувати. Це не основна частина контенту, а просто приправа, яка може збільшити охоплення, але не зацікавленість аудиторії.

Вибір часу для публікацій

Вивчайте особливості вашої ЦА та час, коли вона онлайн. Якщо ваша аудиторія працює за офісним графіком і більшу частину дня проводить за робочим столом, найбільш вдалий час для публікації контенту – робочий. Користувачі можуть перемикатися на соцмережі у перервах між справами.

Важливо зважати на часові пояси, якщо ваша ЦА знаходиться в різних частинах світу. І тут варто визначати оптимальний час кожної географічної зони.

Отже, важливо розміщувати пости у відповідний час. Справа за малим – визначити, коли цей магічний підходящий час. Як це зробити?

Можна, звісно, ​​відстежувати вручну кожен пост, вести таблицю і з’ясовувати, коли пости більше читають, а коли – більше реакцій.

А можна просто скористатися ботом datafan_bot , якщо вам потрібен підходящий час для постінгу в Інстаграмі. Надішліть боту нікнейм або посилання на вашу сторінку. Бот сам визначить найкращий час, в який варто випускати пости, щоб їх побачила максимальна кількість ваших підписників.

Якщо публікувати пости у той час, коли їх побачить аудиторія, то логічно, що вони зберуть більше реакцій, збільшаться активність та інтерес аудиторії.

Для інших соцмереж можна використовувати способи зі статті «Вибираємо найкращий час для постінгу в соцмережах». Наприклад, можна відстежувати, коли максимальна кількість підписників онлайн або спиратися на статистику відвідуваності:

  • понеділок – об 11:00;
    вівторок – з 10:00 до 14:00;
    середа – з 10:00 до 13:00;
    четвер – о 10:00, о 12:00;
    п’ятниця – з 9:00 до 13:00.

Найкращими днями для публікацій називають вівторок та середу. Звичайно, в цій статистиці немає ФБ і Телеграма, але якщо спиратися поки нема на що, чому б не відштовхнутися від загальної статистики

Коли з часом визначитеся – заздалегідь завантажте пости, щоб вони вийшли точно у призначений час. Це можна зробити через SMMplanner . З його допомогою можна повністю підготувати пости відразу у всі соцмережі та телеграми. Вони вийдуть одночасно або можна налаштувати, щоб кожен пост опублікувався в призначений момент.

Вірусний контент

Це контент, який швидко стає популярним у соцмережах завдяки своїй оригінальності. Різні меми або короткі ролики можуть бути прикладом такого контенту.

Щоб отримати велике охоплення, потрібно стежити за тим, що зараз у тренді, і намагатися створити щось унікальне та цікаве для користувачів. Якщо ваш пост стане вірусним, наступні пости матимуть більший шанс на успіх та підвищені охоплення.

Звичайно, підготуватися та створити точно вірусний ролик чи пост неможливо. Не можна передбачити, що завіруситься, а що не збере навіть половини звичних лайків. Натомість можна подивитися, що у тренді, та спробувати створити аналогічне.

Заголовки, які привертають увагу

Заголовок – це перше, що бачить користувач, тому дуже важливо створювати заголовки, які привертають увагу та викликають інтерес. Хороший заголовок має бути яскравим, інформативним та повністю відображати суть вашого посту.

Використовуйте ключові слова та фрази під час створення заголовків, щоб допомогти користувачам знайти ваш контент через пошукові системи.

Зверніть увагу – заголовки мають бути чесними. Якщо заголовок привабливий, а контент не відповідає очікуванням користувачів, це може негативно вплинути на вашу репутацію та зменшити активність аудиторії надалі.

Заголовок відбиває зміст, не розмазаний і занадто довгий

Поради щодо наповнення постів

Пост повинен бути легким для читання та інформативним для вашої ЦА. Використовуйте в постах візуальні елементи, картинки та відео, щоб зробити контент привабливішим. Це все стандартні поради. А що допоможе підвищити активність насправді? Розбираємось.

Робота з трендами

Постінг у тренді допоможе привернути більше уваги до контенту, підвищити його вірусність, залучити нових людей та збільшити загальну активність. Якщо людям цікаво обговорювати новий жарт чи подію, можна спробувати інтегрувати це у свої матеріали та побалакати з аудиторією.

Публікуйте контент на популярну тему чи подію, щоб використати існуючий інтерес у користувачів у своїх цілях. Це дозволить вашій компанії залишатися актуальною та цікавою, а вашому контенту отримати більшу кількість взаємодій.

Але з інфоприводами та трендами потрібно бути акуратним. Не кожен інфопривід варто відпрацьовувати у своєму каналі, як не кожен тренд підійде для вашої цільової аудиторії.

Особливо акуратно треба поводитися під час негативних подій і розуміти, у  яких випадках і як краще реагувати, а коли варто промовчати.

Відмова від стокових картинок

Такі картинки не викликають у користувачів такої ж емоційної реакції, як унікальний та оригінальний контент. Стокові зображення створюють відчуття нестачі креативності та унікальності. А це може негативно позначитися на сприйнятті компанії чи бренду та зменшити кількість переглядів.

Кому цікаво дивитися на пластикові закордонні посмішки чи фото дівчини, яка на кожній третій картинці в мережі вже побувала?

Що може бути цікавіше, ніж особи, які взагалі не викликають відгуку

Варто використати оригінальні фотографії, графіку та ілюстрації, які відображають вашу унікальність та допоможуть вашому контенту виділитися на тлі інших.

Відмова від стоп-слів та стоп-фраз

Щоб отримати максимальне охоплення та активність у постах, необхідно уникати стоп-слів та стоп-фраз.

Розумна стрічка не допускає нав’язливих закликів до дії. Натомість необхідно створювати контент, який привертає увагу та викликає емоції у користувачів. Такий контент буде поширюватись далі і викликати бажання зробити якусь дію.

Наприклад, стрічка в Фейсбук не любить такі заклики до дії:

  • постав лайк;
  • давайте поговоримо;
  • зроби репост;
  • натисніть сюди;
  • переходь;
  • проголосуйте.

А ще вона не любить іменники:

  • репост;
  • знижка;
  • конкурс;
  • подарунок;
  • лайк;
  • серця.

Звісно, ​​все залежить від контексту. Наприклад,  стрічці у ФБ точно не сподобається побитий «максимальний репост». Але посту із запрошенням брати участь у конкурсі, де буде умовою репост, алгоритм може й не знижувати охоплення.

Також варто уникати великої кількості комерційних слів, особливо в рамках однієї пропозиції:

  • вартість;
  • ціна;
  • купи;
  • налітай;
  • плати;
  • поспішай.

Все це теж може негативно вплинути на охоплення та репости.

Потрібно навчитися писати акуратно – щоб і людей зацікавити, і стоп-словами не завантажити пост

Заклики до дії

Прямі заклики до дії можуть негативно вплинути на охоплення посту, тому їх не слід використовувати занадто часто або без розумної мотивації. Але вони можуть підвищити активність користувачів, якщо їх використовувати правильно і не дуже нав’язливо.

Щоб знизити кількість комерційних слів у постах, можна використовувати більш м’які формулювання, наприклад:

  • дізнайся більше про наші послуги;
  • отримай докладну консультацію;
  • спробуй наш продукт та оціни його якість.

Ви можете попросити користувачів поділитися своєю думкою:

  • розкажи нам, що думаєш;
  • залиш свій відгук у коментарях;
  • поділися своєю думкою;
  • додай цей пост до закладок.

Репости згадок спільноти

Якщо хтось (блогер чи компанія) розмістить пост із згадкою вашої компанії, варто зробити репост і в ідеалі – відзначитись у коментарях цієї публікації. Таким чином ви можете привернути увагу нових користувачів, які цікавляться вашою компанією або темою, пов’язаною з нею.

Також можна робити репости відгуків на ваші товари в Історіях. Це підвищує активність користувачів та дає їм соціальне підтвердження якості вашого товару чи послуги.

Проведення активностей та конкурсів

Взаємодійте з аудиторією, пропонуючи зробити щось цікаве та отримати можливість виграти якийсь приз чи нагороду. Організуйте конкурси та розіграші, наприклад, за умови зробити фото з вашим продуктом або написати відгук про нього. А потім виберіть найкращий варіант та нагородіть переможця.

З конкурсами варто бути обережним – це завжди піднімає активність підписників, але часто наводить не зацікавлену в товарі аудиторію, яка йде просто за подарунком.

Будьте активними та спілкуйтеся зі своєю аудиторією. Активності можуть бути різними: спілкування з користувачами, вікторини, опитування, голосування. Це допоможе вам зрозуміти, що цікавить вашу аудиторію і створювати контент, який буде найпривабливішим для неї.

Будьте обережні, пропонуйте як приз те, що буде цікаво ЦА, а не всім

Аналіз результатів

Допоможе зрозуміти, які пости та активності були успішними, а які не привернули увагу аудиторії. Дані допоможуть визначити, що добре працює, а що потрібно змінити, щоб збільшити активність користувачів.

Використовуйте різні інструменти для аналізу, щоб оцінити ефективність постів та активностей та визначити, які групи користувачів були найбільш зацікавлені у контенті.

На основі результатів аналізу можна:

  • коригувати стратегію;
  • робити висновки, які зміни підвищують активність користувачів;
  • використовувати ці дані для створення більш цілеспрямованого контенту;
  • визначати найефективніші формати контенту для вашої аудиторії;
  • виявляти найбільш підходящі теми для публікацій;
  • адаптувати контент особливо різних соцмереж і форматів;
  • визначати оптимальні час та частоту публікацій;
  • аналізувати дії конкурентів та визначати переваги вашого контенту перед їхніми матеріалами.

Взаємний піар

Допоможе залучити нових користувачів, які цікавляться вашою тематикою, та збільшити загальну активність вашої аудиторії.

Співпраця компаній та блогерів завжди корисна, якщо у них схожа аудиторія. Взаємне розміщення постів допомагає збільшити кількість репостів та інших реакцій і навіть підвищити впізнаваність.

Користувачі добре реагують на цікавий та якісний контент. Взаємний піар допоможе стимулювати дискусії та обговорення, що також сприяє збільшенню активності користувачів.

Що робити точно не треба: масфоловінг, маслайкінг та накрутки

Не варто користатися цими методами. Це не тільки не допоможе підвищити реальну активність, а й негативно вплине на результати вашої роботи в соціальних мережах.

Це може погіршити якість вашої аудиторії – більшу частину реакцій будуть ставити боти та не зацікавлені люди. Накручені підписники не є справжніми фанатами вашого бренду чи спільноти і не будуть залучені до публікації.

Алгоритми соцмереж можуть знизити ваш охоплення і активність, якщо виявлять неякісну аудиторію. Накрутка може призвести до видалення вашої сторінки або блокування облікового запису.

Натомість краще зосередитися на створенні якісного контенту та залученні справжньої аудиторії, яка залучатиметься та сприйматиме ваш контент позитивно.

Висновки

Я розглянув ТОП 10 методів, які допоможуть підвищити активність користувачів у соцмережах та отримати максимум репостів. Кожен із них окремо не дасть вау-ефекту. Але якщо їх комбінувати та регулярно користуватися деякими – ви помітите результат.

Пам’ятайте: створення якісного та цікавого контенту, який торкатиметься інтересів ЦА та використання різних технік взаємодії з аудиторією – головні фактори для досягнення успіху в соцмережах.


Рекомендую почитати ще:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *