Залучення клієнтів з Ютуб

 

Що таке залучення клієнтів з Ютуб

Якщо твій бізнес передбачає можливість розповісти про товари, що ти продаєш або послуги, які ти надаєш у форматі відеороликів, то таку можливість обов’язково потрібно використовувати.

Відеоролики потрібно розмістити на своєму каналі в Ютубі та залишити посилання на сайті, на бізнес-сторінках у соц.мережах, роздрукувати адресу каналу на візитівках, буклетах тощо. Нині Ютуб замінив телевізор, газети, бібліотеки. Хто користується інтернетом, той неодмінно дивиться Ютуб. І твої потенційні клієнти в тому числі.

Так виглядає бізнес-канал у Ютуб:

Залучення клієнтів з Ютуб в твій бізнес

 

Кому підходить Ютуб

Дуже мало сфер, для яких Ютуб не підійде. Будь-який відеоогляд твоєї  продукції або послуги набагато інформативніший за текст і картинки. Як говорить народна мудрість краще один раз побачити, побажано наживо. І Ютуб тобі на допомогу. Навіть відео, зняте на звичайний мобільний телефон, може збільшити твої продажі в рази. І не обов’язково витрачати на відеоролики великий бюджет – ти сам можеш бути і оператором, і ведучим. Спробуй і у тебе обов’язково все вийде.

Варіанти залучення клієнтів із Ютуб

Є кілька варіантів залучення клієнтів з Ютуб, які доповнюють один одного та працюють у комплексі.

Перший варіант – створення каналу з метою залучення клієнтів безпосередньо з Ютуб. Користувачі Ютуб шукають відеоролики на тематику твого бізнесу, знаходять твої ролики, переглядають контент, цікавляться як придбати продукцію чи послугу та відвідують твій сайт або відразу контактують з тобою. Твій канал на Ютуб у такому разі може бути доповненням до основного сайту або бути окремим джерелом залучення клієнтів.

Другий варіант, який працює безпосередньо з першим – розміщення посилань на відеоролики на сторінках твого сайту (наприклад, на сторінці з товаром вказати посилання на відеоогляд цього товару на твоєму каналі чи вставити ролик з Ютуб безпосереньо на сторінку сайту). В результаті зацікавленість потенційного клієнта збільшується, що призводить до відповідно збільшення  продажів твого товару чи замовлення послуги.

Третій варіант – рекламація твого Ютуб каналу в соц.мережах, е-майл листах, візитках, буклетах і т.д. На твій канал заходять, дивляться та купують товар чи замовляють послугу.

Четвертий варіант залучення клієнтів до твого бізнесу з Ютуб – це реклама твого сайту у відеороликах авторів схожої на твою тематику. По рекламі потенційний клієнт переходитьна твій сайт, де ознайомиться із  пропозицією. Рекламу на Ютуб можна розмістити за допомогою створення рекламної кампанії в Медійній мережі Google, куди входить і Ютуб. Я можу  допомогти в цьому випадку – перейди за посиланням для ознайомлення: Залучення клієнтів до Вашого бізнесу з Гугла

Слід зазначити, що головною особливістю залучення клієнтів з Ютуб є не якість відеоролика, а саме комерційна пропозиція, якщо вона цікава відвідувачу, то він обов’язково з тобою зв’яжеться та уточнить усі подробиці, яких він не побачив на відео. Це потрібно розуміти: спочатку класна пропозиція, потім ролик, завантаження наЮтуб і решта кроків.

Ціни на послугу залучення клієнтів з Ютуб

Безкоштовно: аналіз можливості створення каналу на ЮТУБ та перспективи розвитку (залучення потенційних клієнтів) з Ютуба.

Платно:
1) створення та налаштування бізнес каналу на ЮТУБ, розміщення перших роликів на каналі: 20 $ одноразово;
2) ведення каналу на ЮТУБ (додавання роликів, коментування, статистика, зміни по каналу) – від 20$ (залежно від інтенсивності наповнення) на місяць.Замовити консультацію по залученню клієнтів  в твій бізнес з ЮТУБ

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з ЮТУБ або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі залишається лише заповнити форму замовлення консультації нижче: