Приклади публікацій для соцмереж формату "Життєві поради"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Життєві поради"

Суть. І давати поради, і просити поради – справа цілком звична. Особливо сьогодні, коли в соцмережах постійно перебувають мільйони користувачів, які готові до спілкування. Спілкування у форматі «життєва порада» зближує людей, які просуваються в соцмережах як фахівці та їхню аудиторію. Тому що завжди говорити тільки про свій бізнес, продукти, послуги — це нудно, набиває оскому і може відштовхнути від вас людей.

У соцмережі люди приходять насамперед за спілкуванням — і житейські поради саме варіант такого неформального та «непродаючого» спілкування. Ну як непродавця — підігрівати лояльність френдів та підписників теж корисно для бізнесу; якщо пост-рада чи пост-запит на пораду викличе хорошу активність, це допоможе підвищити охоплення наступних публікацій. Серед яких можуть (і мають бути) продаючі.

Як зробити. Життєві поради – це історії, іноді маленькі, іноді більше. Наприклад, влітку 2020 року понад мільйон переглядів зібрав відеоролик, у якому проста італійська бабуся радила як уберегтися від коронавірусу. Тема була актуальною, бабуся темпераментна — а реакція користувачів дуже позитивна.

Понад мільйон людей послухали поради бабусі

Тому моя життєва порада: розповідайте маленькі історії. Радите якусь побутову техніку? — Розкажіть, як вона допомогла вам і за якими її критеріями можна обирати. Радите фільм? – Розкажіть, кому і чому.

Фільм рекомендує дівчина, якій він допоміг повірити у дива

Багато коментарів збирають пости-запити на життєві поради. Вибір зачіски, школи для дитини, штор в інтер’єр, породи собаки або кішки – створюючи такий пост, ви даєте можливість вже вашим передплатникам розповісти свої маленькі історії. А це чудово залучає.

Інтер’єрні поради – часта тема в соцмережах

Застереження. Не висмоктуйте поради/запити на пораду з пальця. Запитуйте, що дійсно хвилює вас тут і зараз, а розповідайте про те, що перевірили на власному досвіді. Так ваша порада чи ваш запит вийдуть емоційними та переконливими, а соцмережі цінують щирість у всіх її проявах.

Якому бізнесу підійде : У якій би сфері ви не працювали, ви можете використовувати життєві поради, адже життя трохи більше за бізнес. Але ніхто не забороняє вам давати корисні користувачам поради, які так чи інакше пов’язані не тільки з побутом, але і з темою вашого бізнесу. Наприклад, тематично близькі до своєї спеціалізації поради можуть давати психологи — такі запити, особливо у батьківських та жіночих групах, трапляються нерідко. Хороші та життєві поради від тих, хто працює руками — у темі ремонту чи створення предметів декору.

Майстер із ремонту дає поради тим, хто робить ремонт самостійно

Приклади публікацій  формату “Життєві поради”

Щеплення проти коронавірусу — тема тем наприкінці 2020 та на початку 2021 року. Користувальниця Фейсбука дає поради про те, в яку руку робити щеплення та як поводитися після вакцинації на основі власного досвіду. Людям, які тільки збираються прищеплюватися, досвід першопрохідників важливий і корисний.

Порада: підходьте до щеплення серйозно

У групі  опублікували відеоролик, у якому жінки свідомого віку дають поради… молодим собі. Згадайте, скільки разів ви чули чи самі говорили: «Якби мені тоді ту голову, яка в мене є сьогодні…» Формат виявився цікавим багатьом і зібрав майже 500 тисяч переглядів.

Не опускати рук і більше думати про сім’ю – ось що радять жінки з висоти життєвого досвіду самим собі

Відповідальна учасниця групи у Фейсбук, перш ніж завести вихованця, запитала поради про те, яку породу кішки вибрати, щоб не було розчарувань. Співгрупники охоче ділилися своїми котячими історіями та розповідали про специфіку порід, про принади володіння безпородними кішками і навіть ставили додаткові уточнюючі питання. Якби до підбору тварин так підходили всі, то викинутих на вулицю тварин точно поменшало б.

Зацікавлені люди ставили додаткові питання, щоб дати пораду у справі

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *