Розміщення реклами в Телеграмі можна автоматизувати за допомогою сервісу Gooroo.works. Ця платформа дозволяє рекламодавцям підбирати найкращі канали для розміщення оголошень та оптимізувати витрати, а блогерам – отримувати рекламні пропозиції на вибір, проводити глибоку аналітику своїх каналів та автоматично отримувати прибуток.
У статті розповім, як працює автоматизація реклами у Телеграмі та яку статистику телеграм-каналів можна отримувати за допомогою сервісу Gooroo.works.
Глибока аналітика телеграм-каналів з Gooroo.works
Аналітику в Телеграмі можна проводити на основі внутрішньої статистики месенджера або за допомогою сторонніх сервісів, що збирають дані про канали та аудиторію. Останнє набагато зручніше, оскільки інформація представлена більш повно та відображається у вигляді зручних та зрозумілих графіків.
На платформі Gooroo.works є власний сервіс аналітики телеграм-каналів, завдяки якому блогери можуть переглянути докладну статистику своєї аудиторії – вік, стать, інтереси, міста, країни, пристрої, а рекламодавці – таргетувати рекламу за цими параметрами.
Завдяки розширеному аналізу телеграм-каналів, на Gooroo.works можна запускати націлення за різними параметрами аудиторії. Це дозволяє збільшити ефективність оголошень та знизити витрати на розміщення.
Розберемо здібності сервісу аналітики Телеграма Gooroo.works.
Аналіз аудиторії телеграм-каналу
Власники каналів можуть дивитися дані за статтю, віком аудиторії в Телеграмі, інтересами, містами, країнами, браузерами, пристроями.
Як подивитися статистику телеграм-каналу та його аудиторії:
- зареєструватися на платформі Gooroo.works ;
- додати канал у розділі “Кабінет блогера”;
- перейти до розділу «Аналітика каналу».
Рекламодавці можуть підбирати канали за аудиторією у Телеграмі, а не лише за тематикою. Це важливо, тому що споживачами багатьох товарів та послуг, особливо продукції із сегменту мас-маркету, є користувачі з різними інтересами.
Під час запуску реклами у Телеграмі компанії прагнуть фокусуватися саме на параметрах аудиторії телеграм-каналу, а не на блогері чи тематиці. Платформа Gooroo.works – це інструмент, що дозволяє вибрати гео- та демографічні дані цільової аудиторії і єдиний сервіс, який зараз надає таку можливість.
Gooroo – перший і єдиний на даний момент майданчик, який збирає повну демографічну інформацію аудиторії у Телеграмі.
Таким чином, рекламодавцю залишається лише вказати параметри аудиторії, навіть не потрібно вручну дивитися статистику телеграм-каналів – платформа Gooroo.works сама визначить канали для ефективного розміщення залежно від мети рекламної кампанії. Крім того, у вибраних каналах не буде неактивних користувачів та ботів, оскільки алгоритм пропускає лише якісні спільноти з активною та релевантною аудиторією.
Оптимізація реклами та автоматичне масштабування
Коли канали підібрані та кампанію вже запущено, алгоритми Gooroo.works проводять аналіз реклами в Телеграмі, щоб у процесі визначити найбільш ефективні розміщення. Система аналізує конверсії щохвилини та видаляє рекламу в каналах з низьким CTR, завдяки чому бюджет відпрацьовується максимально результативно.
Рекламодавцям не потрібно стежити за тим, наскільки успішно йде рекламна кампанія та коригувати стратегію. Розміщення постів автоматизовано, як в Google Ads, відмінність тільки в тому, що оголошення публікуються у вибраних системою відповідних каналах за погодженням з авторами.
Також алгоритм аналізує реакції цільової аудиторії в Телеграмі на конкретні оголошення, щоб надалі робити більш точні розміщення.
Детальна статистика щодо рекламних кампаній та окремих інтеграцій на каналах відображається в кабінеті рекламодавця. За допомогою сервісу аналітики Телеграма можна переглянути, наприклад, аудиторія яких міст цікавилася оголошенням найбільше.
Створення трекер-посилань
У Gooroo.works можна створювати трекер-посилання, обертаючи звичайні посилання на UTM-мітки, щоб збирати статистику для аналітики. Трекер-посилання створюється автоматично, потрібно лише вставити посилання на конкретну публікацію, статистику якої слід відстежити.
У кабінеті на платформі відображатиметься кількість кліків за посиланнями.
Також можна провести аналіз аудиторії каналів Телеграма, яка клацала за кожним посиланням: переглянути країну, місто, пристрій та браузер кожного підписника. Статистика збирається настільки докладно, як це можливо з урахуванням політики конфіденційності Телеграма.
Створення трекер-посилань можна повністю автоматизувати, якщо додати офіційний бот платформи до адміністраторів каналу і дати дозвіл на редагування повідомлень. Бот відстежуватиме публікації та самостійно змінюватиме в них звичайні посилання на трекінгові.
Автоматизація розміщення реклами
Основна функція платформи Gooroo.works – координувати бренди та блогерів. Це посередник, який полегшує та робить вигіднішим розміщення реклами в Телеграмі для всіх сторін процесу.
Переваги для блогерів
Реєструючи канал на платформі, блогер потрапляє до бази телеграм-каналів, у яких може бути розміщена реклама. Потрапити до неї можна із кількістю підписників від 1000 осіб.
Після цього власник каналу зможе отримувати пропозиції щодо розміщення реклами та погоджуватися чи відмовлятися, якщо пост чи рекламодавець не підходить.
Сервіс пов’язує рекламодавців та їх потенційних покупців за допомогою аналізу за тематикою та пошуком потрібної цільової аудиторії телеграм-каналів, завдяки чому інтеграції виходять максимально нативними.
Користь, яку отримує блогер:
- не потрібно самому шукати рекламодавців та погоджувати розміщення, релевантні пропозиції надходять автоматично;
після схвалення публікація розміщується автоматично, на рахунок облікового запису нараховується оплата; - адміністратор каналу сам встановлює вартість реклами та вказує тематики рекламодавців, з якими хоче працювати;
- можна проводити глибокий аналіз телеграм (каналів, публікацій, аудиторії) і отримувати розширені демографічні дані, які не надає жоден вітчизняний сервіс.
Переваги для рекламодавців
З Gooroo.works рекламодавцям більше не потрібно шукати канали для реклами вручну, аналізувати залучення аудиторії в Телеграмі та ризикувати злити бюджет на ботів.
Достатньо вказати характеристики ЦА, і алгоритм підбере телеграм-канали автоматично, а процесі оптимізує рекламу, щоб максимально ефективно розподілити бюджет.
Сервіс підбирає канали відповідно до даних, які бренд вказує перед запуском реклами, розміщує оголошення одразу у кількох телеграм-каналах та залишає лише ті розміщення, які показали найбільший CTR.
Користь, яку отримує рекламодавець:
- автоматичне розміщення реклами у релевантних каналах із перевіреною аудиторією;
- націлення за інтересами, категоріями та докладними демографічними характеристиками ЦА;
- оплата за перегляди та кліки, а не за розміщення;
- оптимізація кампанії з метою отримати максимально можливий CTR;
- запуск реклами у Телеграмі з бюджетом від 5000 грн;
- база із понад 4500 каналів різної тематики.
Висновки
Більше не обов’язково вручну підбирати канали для розміщення реклами та особисто домовлятися з адміністраторами – Gooroo.works за вас розмістить рекламу в Телеграмі, а аналітика всередині сервісу допоможе оцінити ефективність оголошень та дізнатися більше про зацікавлену аудиторію.
Власники каналів, у свою чергу, можуть доручити платформі підбір рекламодавців та аналіз підписників у Телеграмі. Залишиться лише публікувати контент з урахуванням інтересів аудиторії та розвивати телеграм-канал.
Ще один плюс платформи – розробники обіцяють підключити інші соцмережі, які з’являться у сервісі вже цього літа.
До речі, швидко отримати загальну статистику телеграм-каналу можна за допомогою datafan_bot . Він створює звіти з даними щодо приросту підписників, кількості постів та охоплень. У роботі зручно дивитися статистику каналів, де плануєте розміщувати рекламу і проводити аналіз конкурентів у Телеграмі.
Також будуть корисними наступні статті:
- Платна підписка у Телеграм: покрокова інструкція з налаштування і запуску
- Фішки підписки Телеграм Преміум станом на 2024 рік
- Як використовувати Телеграм для вашого бізнесу
Замовити консультацію по залученню клієнтів у твій бізнес з Телеграм чи інших соцмереж
Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Телеграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче: