Як додати музику в Інстаграм Сторіс

Як додати музику в Інстаграм Сторіс

Артисти та блогери постійно викладають в Інстаграм Сторіс анонси треків із нормальним звуком. У цій статті я навчу вас додавати до Історій якісну музику, а не звуки, записані на диктофон.

Інстаграм дав можливість додавати музику до Історій у червні 2018 року . Ця функція до 2021 була недоступна користувачам з України. Але тепер можна вставити музику до Історії в Інстаграм – у цій статті я зібрав всі способи додати музику до сторіс. Як за допомогою офіційного та стороннього додатків, так і за допомогою можливостей інших програм та самого смартфона.

Як додати музику через офіційний додаток

Щоб додати музику до сторісу Інстаграм, просто додайте наклейку «Музика». У деяких користувачів (не у всіх) значок музики доступний відразу на головному екрані – щоб вставити музику в сторіс, достатньо натиснути на її значок: він виглядає як пара нот.

Музику до вашої історії можна знайти за назвою виконавця або треку

У бібліотеці працює пошук за настроєм, жанром та популярністю, є попереднє прослуховування – для цього треба натиснути на значок плей поряд із прев’ю треку у списку музики. На головному екрані ви спершу потрапляєте до пункту «Для вас» – це рекомендації Інстаграма, швидше за все, засновані на основі ваших підписок, але офіційної інформації про методи підбору не знайшов у довідці.

У пункті «Огляд» треки відсортовані за такими категоріями:

  • «Настрою» – Щастя, Романтична, Безтурботна, Мрійлива, Страшна, Веселощі, Динамічна, Гламурна, Ритмічна, Сентиментальна.
  • “Жанри” -Ритм-н-блюз і соул, Поп, Хіп-хоп, Рок, Кантрі, Латиноамериканська, Електронна, Джаз, Реггі, Народна, Реггетон.
  • «Теми» – Любов, Для всієї родини, , Саундтрек, Вечірка, Природа, Романтичний вечір, Ранок, Для тренувань, День народження, Подорож.

Впевнений, що список категорій поповнюватиметься.
Після того, як ви вибрали пісню, її можна перемотати і вибрати потрібну частину. Щоб вибрати потрібний уривок, натисніть центральну кнопку і перегортайте, утримуючи. При натисканні на кнопку можна вибрати тривалість вашого уривка – таймінг дозволяє вибрати музичний уривок від 5 до 15 секунд. Зовнішній вигляд стікера можна вибрати, якщо текст вибраної пісні доступний, то можна вибрати шрифт і оформлення.

Якщо ви накладаєте музику на готове відео, кнопка з часом буде неактивна – уривок триватиме стільки часу, скільки ваше відео в Історії.

Виглядати стікер музики у сторіс Інстаграма може по-різному: наприклад, анімований текст як у караоке або як обкладинка треку з анімованим логотипом розділу:

При натисканні на назву треку відкриється віконце, де користувач може перейти на сторінку виконавця в Інстаграмі та прослухати уривок завдовжки 1 хвилину

До речі, в рамках експерименту я спробував розмістити музику на обкладинку зі Spotify, якою поділився в Історії прямо з програми. Коли ділишся музикою зі Spotify, погодьтеся, хочеться щоб уривок мелодії звучав? Але немає:

Як ви могли помітити, з’єднати не вдалося. Адже вести одразу й у Spotify та на трек артиста в базі Музики в одній Історії не вдасться. Так що тут вести на свій альбом в Spotify можна тільки якщо у вас є функція зовнішнього посилання в профілі (це від 10 000 підписників).

Додати музику під час створення відео можна лише в режимі ріллс (наш гайд про короткі відео вже у вашому розпорядженні). З музикою в розділі Reels в Інстаграм все просто: знайдіть пісню, виберіть потрібний фрагмент і записуйте відео, доки пісня грає у фоновому режимі.

Як додати музику через іншу програму

Якщо наклейка “Музика” в офіційному додатку у вас ще не з’явилася (таке буває, оновлення викочуються поступово), то додати музику можна за допомогою спеціальних сервісів та додатків.

Даємо деякі з них:

Storybeat. Додає музику та короткі ефекти на відео та фото. Усередині – бібліотека від Spotify. До Історій можна додати голос, створити музичне слайд-шоу та уповільнене відео. Доступні прості шаблони оформлення. У безкоштовній версії потрібно переглянути рекламу, і Історія буде опублікована з водяним знаком програми.

InShot. Вміє видаляти непотрібні кадри та придушувати шуми. Можна додавати текст та наклейки, монтувати відео з кількох кліпів. Додати музику можна лише з бібліотеки пристрою.

VivaVideo. Два в одному: камера та редактор. Після запису ролик можна відразу відредагувати, додати ефекти, фільтри та музику.

PicMusic. Є редактор та монтаж фото та відео, можна додати музику з бібліотеки, доступна функція накладання тексту та голосу.

Як додати музику через графічний редактор

У програмах типу After Effects створюються анімовані сторіс, якими артисти та блогери часто представляють новий сингл чи альбом. Спочатку створюється візуальна частина, а потім накладається музика – все це публікується у сторіс як звичайне відео чи фотографія.

Далі залишається лише додати посилання на трек для скачування. Артисти зазвичай пропонують свої альбоми та треки в Apple Music, iTunes чи Spotify.

Якщо ви не знаєте, на якому майданчику розміститися, запитайте про це своїх підписників – оберіть найпопулярніший. Якщо у користувача відсутня потрібна програма, Інстаграм його сповістить:

Потрібний додаток можна завантажити в AppStore або GooglePlay

Важливо! Для розміщення зовнішнього посилання на ваші альбоми та музику потрібно мати обліковий запис від 10 000 підписників. А ось стікер «Музика» дозволяє поділитися своїм треком з підписниками, якщо у вас є обліковий запис виконавця в базі Spotify.

Зробити обкладинку для пісні можна за допомогою Canva. У Канві не можна накласти музику, але це робиться за допомогою будь-якого відеоредактора з магазину додатків, наприклад InShot або VivaVideo, про які я розповідав трохи вище.

Як додати музику через запис екрану

Спочатку увімкніть музику. Відкрийте бажану фотографію або відео, дочекайтеся потрібного моменту в пісні та вмикайте запис екрана.

Як перейти до запису :

У iOS : Установки → Пункт керування → Налаштувати елементи керування → Запис екрана.

В Android : розташування та наявність функції залежить від виробника.

Під час редагування відео не забувайте про обмеження сторіс:

Для фото:

  • Формат: 9:16.
  • Розмір: 1080х1920 та вертикальна орієнтація.

Для відео:

  • Формат файлу: .MOV, .MP4 або .GIF.
  • Роздільна здатність: від 720p.
  • Співвідношення сторін, що рекомендується: 9:16.
  • Тривалість: 15 секунд.
  • Розмір файлу: до 2,3 ГБ.

Інстаграм вже зняв обмеження на розмір та розміщення відео та фото. Якщо зображення менше рекомендованого формату, програма автоматично додасть поля.

Зрозуміло, посилення політики Інстаграм щодо авторських прав на контент вплинуло на частоту використання чужих композицій. Блокують навіть прямі ефіри. Тому при використанні інших програм для створення Історій дуже рекомендую використовувати дозволені треки з колекції Facebook, наприклад. Однією клієнтці, яка проводить медитації на широку аудиторію в Інстаграмі, я порадив записати власний оригінальний музичний супровід за допомогою професійного композитора. Автентичність контенту на всіх рівнях, у тому числі і на аудіо, створює відчуття цілісності продукту.

Знімати відео з екрану – напевно, найнезручніший з усіх перерахованих способів. Краще скачайте програму для створення сторіс з музикою або відеоредактор і радійте новому контенту.


Рекомендую почитати ще:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соціальних мереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *