Приклади публікацій для соцмереж формату "Нас часто запитують..."

Приклади публікацій для соцмереж формату "Нас часто запитують..."

Суть.  Формат посту «Нас часто запитують…» практично універсальний. У формі відповіді на гіпотетичне запитання (пост не передбачає посилань на конкретні коментарі чи листи, де вас хтось про щось запитував) можна розповісти все, що важливо донести до підписників саме зараз. Не треба чекати, щоб вас запитали — попереджайте запитання аудиторії, даючи відповіді на них превентивно. Це приблизно те саме, що розділ FAQ на сайті, але у форматі соцмереж.

Як зробити. Визначтеся з меседжем, який ви хочете донести до своєї аудиторії, або з тією дією, яку хочете обґрунтувати. При роботі з цим форматом постів точно є де розгулятися. Наприклад:

  • Нас часто запитують, коли буде наступний розпродаж дитячих велосипедів?
  • Нас часто запитують — як підготуватися до фотосесії, щоб виглядати молодою та красивою?
  • Нас часто запитують: як вибирати сукню на випускний для дорослої доньки?
  • Нас часто запитують – як часто потрібно перевіряти колодки гальм?
  • Нас часто запитують — чи потрібний антивірус на домашньому комп’ютері і якщо потрібний, то який?
  • Нас часто запитують — у якому взутті краще приходити до притулку для тварин?
При відвідуванні притулку для тварин взуття справді важливе

Насправді, зовсім неважливо, чи справді вас питали про це. Головне, що ви таким форматом посту створюєте інфопривід для розповіді про щось важливе для вас особисто, для вашого бізнесу або для ваших підписників.

Застереження. Не використовуйте цей формат занадто часто; не робіть ваш обліковий запис чимось на кшталт довідкової служби. Іноді пости “Нас часто запитують…” бувають дуже доречними; дуже часто — можуть викликати роздратування та відчуття, що ви спілкуєтеся з якимось невидимим співрозмовником, а не з живими підписниками.

Намагайтеся щоб пости виглядали природно, не допускайте таких прикрих помилок, як у прикладі — пост явно був написаний за контент-планом, а не за натхненням, а цифру авторка збиралася підставити пізніше, та забула.

Усього одна помилка і вся нативність посту перекреслена

Якому бізнесу підійде. Варіант, який підходить для будь-якого бізнесу та фахівців у різних сферах. Адже якщо ви занурені в якусь тему, вам завжди є що сказати корисного та цікавого з цієї теми своїй аудиторії.

Приклади публікацій  формату “Нас часто запитують…”

Група  у Фейсбук вирішила у форматі посту «Нас часто запитують…» провести перекличку та з’ясувати, скільки серед учасників групи бізнесменів, скільки фрілансерів, індивідуальних підприємців та найманих працівників. Аудиторія охоче відгукнулася на заклик взяти участь у опитуванні.

У підприємницькій групі лідирують підприємці – все логічно

Група реабілітаційного центру в Інстаграм зробила цілу серію постів у форматі «Нас часто запитують…», де відповіла на основні питання потенційної аудиторії та особливо їх рідних. Акцент на рідних виправданий – центр займається реабілітацією від хімічних залежностей.

Цілий серіал у форматі «Нас часто запитують…»

На своїй сторінці дівчина-фотограф робить оголошення про фотодень напередодні 8 березня. Як інфопривід для оголошення цієї акції (важливий і для просування, і для заробітку) вона також використовує формат посту «Мене часто запитують…»

Запитували, не питали ― а фотодень анонсовано

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *