У чому суть. Створити список дій, який потрібно виконати підписникам, щоб отримати щось: навичка, результат, настрій.
Як зробити? Чек-лист – це список, де пункти викреслюють, коли їх виконують. Наприклад, список покупок у магазині – це чек-лист. Склад молока – це теж список, але викреслювати з нього нічого не треба і дій він у собі не містить. Це вже не чек-лист.
Так, для туристичних облікових записів чудово підійде чек-лист мандрівника: що потрібно зробити і які місця відвідати. Для автосалону: чек-лист на вибір зимових шин для автомобіля. Для кав’ярні: чек-лист, як правильно зробити каву в турці.
Застереження. Чек-лист легко зробити банальним. Важливо пам’ятати, що чек-лист завжди вирішує якесь завдання і робиться просто так.
Якому бізнесу підійде. Будь-кому, хто веде соцмережі у розважальному чи освітньому форматі. Чек-листи ще чудово підходять для рекламних постів: наприклад, «Що потрібно зробити перед походом у барбершоп» чи «Які продукти взяти для новорічної вечері в супермаркеті».
Приклади публікацій формату “Чек лист”
Блогер в цьому прикладі на обліковому записі використовує чек-лист як коротку вичавку з прочитаної книги. Тут це «скарбничка ідей». Зверніть увагу, як рутинні дії оформлені в щоденнику автора – виглядає стильно та гармонійно для щоденника.
Академія безпеки використовує чек-лист практичніше: у пості представлені всі важливі, з погляду експерта, моменти для підготовки до школи дитини. Креатив, до речі, може здатися надто простим, але у стрічці виглядає органічно.
Даний формат публікацій підійде для:
Замовити консультацію по залученню клієнтів у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж
Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче: