Приклад сторіс для соцмереж "Рекомендація"

Приклад сторіс для соцмереж "Рекомендація"

Суть. Гарні рекомендації викликають інтерес, погані – відгук. Обидва методи – хороший інструмент залучення аудиторії. Він добре спрацьовує в такому зв’язуванні: ви ділитеся досвідом, радите або переконуєте, а потім питаєте думку і отримуєте зворотну рекомендацію. Так ви збільшуєте охоплення, активізуєте та залучаєте нову аудиторію. Паралельно ще й складаєте її портрет. Ну і як бонус отримуєте зворотний зв’язок зі списком пропозицій.

Як зробити. Наприклад, за формулою AIDA.

A (attention) – увага . Ви відвідали виставку сучасного мистецтва, взяли екскурсовода та… Евріка! Усе зрозуміли! Тепер ви знаєтеся на пост-інтернет мистецтві, GPS-малюванні, респектуєте музей і вихваляєте сучасне мистецтво.

I (interest) – інтерес . Діліться цікавим фактом. Наприклад, розповідаєте про найбільший GPS-малюнок до Хеллоуїна, протяжністю 10 тисяч кілометрів.

D (desire) – бажання. Пропонуєте підписникам бігати вранці, змінювати свій звичний маршрут до роботи або залишати один одному невеликі послання.

A (action) – дія. У відповідь просіть поділитися програмами, трекерами, розумними, але недорогими годинниками та рекомендаціями щодо того, як правильно бігати на тривалі дистанції.

Застереження. Рекомендація має бути обґрунтованою, щоб аудиторія не вважала вас голослівним. Пошукайте аргументи або придумайте бенефіт для підписника, щоб перегорнути історію забракло совісті.

Оголосіть прямий ефір, у якому поговоріть про сприйняття сучасного мистецтва або обговоріть рекомендації. Пам’ятайте, що рекомендація – це лише залучення користувача, яке все одно потрібно привести до логічного завершення.

Якому бізнесу підійде. Рекомендації добре працюють там, де є досвід, але все ще не збудовано комунікацію або до кінця не зрозумілий портрет ЦА.

Блогеру користуватися такою стратегією простіше, але не завжди вигідніше. Рекомендації можна давати виходячи з емоцій. Але вони можуть і не торкнутися аудиторії.

Справи йдуть інакше з бізнес-аккаунтами ЗМІ, ресторанів, брендів одягу та іншими. Тут рекомендації мають бути чітко збудовані. Потрібно пам’ятати про те, що в цьому випадку ви не просто залучаєте нову аудиторію, вибудовуєте з нею комунікацію, а й створюєте обличчя бренду.

Приклади сторіс для соцмереж формату “Рекомендація”

Рекомендації можуть перерости для користувача у щось важливе, наприклад, психологічний настрій. Ось чудовий приклад корисних «взаєморекомендацій» та терапії без надання психологічної допомоги.

Підбірка питань, на які кожен бажаючий може відреагувати та отримати рекомендацію у відповідь. Зберігайте сторіс у Hightights і відповіді завжди вам гарантовані

Ми любимо, коли за нас думають, тому:

Добірки актуальні завжди. Вони заходять ще краще після «промацування» аудиторії питаннями: «Улюблені треки для натхнення, концентрації та сексу?»

Даний формат сторіс підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *