Приклади публікацій для соцмереж формату "Лояльність бренду"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Лояльність бренду"

У чому суть. Одна річ — радити якийсь товар, бо це входить до професійних обов’язків. Наприклад, консультанти в магазинах часто не можуть сказати щось на кшталт: «Не беріть ці кросівки, вони погані, краще сходіть у сусідній магазин — у них взуття якісніше».

І зовсім інше — коли співробітники підприємства самі із задоволенням користуються продукцією/послугами, яку вона виробляє чи продає. Якщо у себе в соцмережах показувати, що працівники справді лояльні до бренду, це підніме статус бренду у очах користувачів.

Як зробити. Основне завдання – показати, що співробітники дійсно користуються продукцією чи послугами. Це можна зробити по-різному:

  1. Пост-підбірка з думкою про товари від кількох співробітників відразу.
  2. Окремий пост чи сторіс, де конкретний співробітник залишає відгук про товар чи послугу.
  3. Репост посту чи сторіс співробітника з його особистого акаунта, де він купує товар, користується послугою та/або розповідає про це.

Можна описати досвід співробітника та текстом, і записати відео з ним.

Застереження. Є ризик перетворити такий контент на пряму рекламу. Співробітники повинні розповідати про свій досвід від себе, без пропозицій (тим більш нав’язливих) «теж спробувати» або «купити/замовити прямо зараз».

Інша річ, що відштовхує клієнтів, — коли дуже помітно, що підписників обманюють. Наприклад, якщо насправді співробітник бренду продукцією не користується і у пості чи вигляді викладає просто шаблонний і неемоційний текст.

Також, якщо відгук залишили у форматі відео, потрібно оформити публікацію так, щоб основні моменти дублювалися текстом, оскільки не всі їх відтворюють. Багато хто тільки переглядає фото та читає текст.

Якому бізнесу підійде. Контент, де співробітники показують свою лояльність, підходить для будь-якого бренду, який виробляє або продає товари чи надає послуги.

Приклади публікацій  формату “Лояльність бренду”

В обліковому записі L’etoile зробили цілу рубрику, де співробітники розповідають, якою косметикою вони користуються. Зрозуміло, говорять здебільшого про товари, які є у магазині.

Часто інформацію пов’язують із актуальними акціями та пропозиціями

Оригінально зробили в наступному акаунті: поєднали досвід вибору дитячого харчування від кількох співробітників.

Від кожного співробітника потрібно буквально кілька слів на тему

У цьому ж пості не просто згадали абстрактних Діму, Таню чи Олену, а в каруселі виклали їхні фото з товарами та коротким описом, про що вони говорили.

Фото співробітників підтверджують, що вони справжні, а не вигадані

Також можна побічно та узагальнено продемонструвати лояльність до бренду.

JYSK у себе в акаунті регулярно викладають пости та сторіс зі своєю продукцією. Хорошим ходом стало розмістити фото декору в їхньому ж офісі, що складається з товарів магазину.

Можна удосконалити цей варіант: викласти кілька сторіс із товарами, а потім показати, як їх об’єднали в одну композицію в офісі

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *