Приклади публікацій для соцмереж формату "Нетворкінг"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Нетворкінг"

Суть. Нетворкінг у дослівному перекладі – побудова ділових знайомств та зв’язків. Зазвичай фахівці знайомляться один з одним на конференціях, вебінарах, семінарах, виставках. Але це можна робити і в будь-якій соціальній мережі. Ви просите підписників розповісти про себе, вони залишають коментарі, знайомляться один з одним, ви знаєте, до кого можна буде звернутися за конкретними проектами.

Як зробити. Опублікуйте пост і розкажіть про себе. Можна про те, який у вас досвід і де ви працювали, можна про те, як розвиваєте свій бізнес і плануєте робити далі. А потім запропонуйте підписникам зробити те саме, але в коментарях — нехай вони теж розкажуть про себе.

Пост-знайомство майстра з аудиторією – теж нетворкінг

Застереження. У нетворкінгу важливо не скотитися в банальну розповідь про те, скільки у вас котиків і як ви любите дітей. Краще говорити про те, що може стати в нагоді людям з інших сфер: наприклад, якщо розвиваєте інтернет-магазин — про те, скільки людей у ​​штаті та як ним керуєте. Тоді на вашу публікацію відгукнуться ті, хто може бути корисним і вам.

Нетворкінг добре працює в IT-сфері і в нішах, в яких важливий особистий бренд. Можна використовувати його і на особистому обліковому записі, якщо ви пишете там про роботу, і в профілі компанії.

У другому випадку ви можете розповісти і про діяльність компанії, і окремих співробітників. А потім теж запропонувати людям розповісти про себе — це може стати в нагоді надалі, коли потрібно буде шукати співробітників. Ще з нетворкінгу можуть приходити клієнти: розкажете про те, що займаєтеся дизайном вас можуть порекомендувати знайомим.

Так може працювати нетворкінг — підписники рекомендують і запитують експерта, коли справа стосується його ніші

Приклади публікацій  формату “Нетворкінг”

Блогер Олена в черговому посту в Інстаграм попросила підписників розповісти про себе. У тому числі, щоб знайти героїв для нового інтерв’ю: вона публікує історії мам недоношених дітей.

Так виглядає нетворкінг блогера – такий можна використовувати і для побудови особистого бренду

Ще один приклад — нетворкінг у сфері маркетингу. Власник контент-агентстварозповів,  як знайомства допомагають йому у роботі, про свою діяльність. І запропонував усім зробити те саме.

Фрагмент посту з нетворкінгом: люди у коментарях теж докладно розповідали про себе і навіть показували приклади робіт

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *