Як створювати рекламні заголовки, що чіпляють і продають за допомогою нейромережі

Як створювати рекламні заголовки, що чіпляють і продають за допомогою нейромережі

Хочете навчитися писати по-справжньому чіпляючі заголовки? У статті розгляну елементи та формули залучаючих та рекламних заголовків, вдалі приклади та корисні інструменти. Матеріал буде корисним для маркетологів, таргетологів, журналістів, копірайтерів та контент-менеджерів.

Також після прочитання ви зможете швидко генерувати продають заголовки за допомогою нейромереж для своїх оголошень і постів в соцмережах.

Сьогодні розгляну наступні питання :

  • Чому чіпляючі заголовки працюють
  • Формули рекламних заголовків
  • Як генерувати заголовки, які продають за допомогою нейромереж
    Як можна посилити рекламний заголовок

Чому чіпляючі заголовки працюють

Головний секрет залучення рекламних текстів – вказівка ​​на проблему або потребу цільової аудиторії. Це привертає увагу тому, що людина може отримати користь або рішення.

Приклад: Секрет, який змусить людей полюбити вас.

Також чіпляючі заголовки містять психологічні гачки – елементи, що спонукають до дії, що викликають реакцію чи емоції:

Питання – викликає підсвідоме бажання відповісти. Але перед цим – осмислити та вникнути у проблему, а отже – прочитати текст.

Приклад: А ви робите ці помилки в англійській мові?

Питання може бути абстрактним, конкретним, риторичним, провокаційним і принагідно викликати різні реакції: зацікавленість, обурення, сміх. І у будь-якому разі воно змушує читача звернути увагу до тексту.

Готове рішення – по суті питання, тільки без знаку питання. Формулювання схоже – як щось зробити чи отримати, але у ствердній формі. Такі чіпляючі заголовки для постів працюють за рахунок людських лінощів і бажання швидко отримати готове рішення.

Приклад: Як покращити свою пам’ять за один вечір.

Як написати заголовок, що чіпляє – вибрати актуальну для цільової аудиторії проблему і дати зрозуміти, що у вас є рішення. Головне – справді дати це рішення у тексті, щоб не розчарувати та не викликати негатив читача.

Цифри дозволяють читачеві чітко оцінити, скільки користі він отримає від прочитання матеріалу або наскільки легко зможе його засвоїти.

Приклад: 133 нових шляхи до серця чоловіка – у цій захоплюючій книзі для кухарів.

Великі цифри говорять про насиченість матеріалу, маленькі – простоту.

Особистий досвід – інформація, яка виходить від конкретної особи, викликає більше довіри. Такий заголовок рекламного оголошення містить у собі як вказівку на проблему, так й доказ, що рішення існує і працює.

Приклад: Як новий вид глини покращив мою шкіру за 30 хвилин.

Чим авторитетніший автор – тим більше довіри викликають заголовок та матеріал.

Біль – гостра проблема, яка непокоїть читача. Такі заголовки емоційно впливають на аудиторію через найуразливіші точки.

Приклад: Досить жити від зарплати до зарплати!

Щоб написати такий заголовок, потрібно добре вивчити свою ЦА та її біль. Для аналізу аудиторії рекомендуємо використовувати парсер у соцмережах Pepper.Ninja – він надає докладну аналітику, підбирає схожу аудиторію, збирає спільноти, в яких є ЦА.

Проведіть детальний аналіз аудиторії за допомогою функції «Хто є моїм клієнтом»

Це не повний список тригерів, але сенс зрозумілий: заголовки, що чіпляють, для реклами змінюють стан читача – викликають зацікавленість, здивування, цікавість, бажання відповісти на запитання або отримати відповідь. Якщо взаємодія з психікою читача відбулася, він із більшою ймовірністю перейде до тексту вашого поста чи рекламної пропозиції.

Формули рекламних заголовків

Заголовок – головний елемент рекламного звернення. У маркетингу існують готові формули, з яких складаються такі елементи. Ось деякі з них:

  • [Цифра] причин/фактів/секретів про…
  • [Цифра] способів [отримати вигоду]
  • Як [вигода] за [час]
  • [Цільова аудиторія]: [вигода чи пропозиція]
  • Що робити, якщо [небажана ситуація]?
  • Як заощадити на [чомусь]

Приклади заголовків, що чіпляють, написаних за формулами вище:

  • 10 Найгірших помилок у таргеті, яких ви можете допустити
  • 5 способів збільшити продажі в соцмережах
  • Як зробити  обкладинку для публікації за 10 хвилин
  • Лайфхак для маркетологів: інструмент, який підвищить ваші продажі в 5 разів.
  • Що робити, якщо немає конверсій?
  • Як заощадити на просуванні сайту

За цими формулами ви можете писати рекламні заголовки, що чіпляють, на будь-яку тему, які підходять для статей, таргету, контекстної реклами, постів та email-розсилок.

Як генерувати заголовки, що продають за допомогою нейромереж

Ще один спосіб швидко писати чіпляючі заголовки – використовувати генеративні нейромережі. Найпопулярніша з них – мовна модель ChatGPT. Її перевага в тому, що вона навчалася на величезному масиві даних і знає набагато більше формул і алгоритмів, що продають, за якими можна придумати чіпляючий заголовок краще, ніж будь-який маркетоло

Щоб підключитися до ChatGPT без складної реєстрації, можна використовувати інструмент AI помічник .

На його прикладі покажу, як згенерувати заголовок рекламного повідомлення у кількох варіантах. Цей же принцип можна використовувати і в ChatGPT або в іншій нейромережі.

Перейдіть до розділу AI помічник і виберіть «Чат з помічником». За допомогою цієї опції ви можете робити запити до нейромережі у вільній формі. У вікні вже міститься підказка, як можна скласти запит на написання заголовка:

Введіть запит у рядку внизу.

Запит на складання заголовка може виглядати ось так: Запропонуй 10 заголовків, що чіпляють і продають для матеріалу про проблеми маркетологів .

Ось таку добірку заголовків, що продають, видала нейромережа:

Ви можете повторити запит і отримати ще одну добірку, скоригувати запит або уточнити його – кількість запитів, які ви можете робити до асистента AI , не обмежена. У запиті можна уточнювати аудиторію, користь, використовувати ключові слова.

Так само ви можете генерувати рекламні заголовки – приклади:

Запропоновані нейромережею заголовки можна використовувати в тестових рекламних кампаніях, щоб в результаті виявити та масштабувати найефективніші.

Як можна посилити рекламний заголовок

Наприкінці – ще кілька нюансів, які можуть зробити ваші заголовки сильнішими:

Звернення до цільової аудиторії. У заголовок можна включити вік, професію або знак зодіаку людини, коли ви націлюєте рекламу на певну групу. Це зробить повідомлення більш особистим та важливим для читача.

Особливості майданчика. При складанні заголовка варто враховувати формат, актуальний для того майданчика, де ви розміщуєте матеріал. Наприклад, на певних майданчиках добре заходять довгі заголовки із цифрами.

Заклик до дії. Робить заголовок енергійним і спонукає до дії. Так ви одразу повідомляєте, що потрібно робити читачеві, головне – вказати, яку користь від оффера він отримає.

Лід-магніт. Запропонуйте потенційному клієнту бонус, безкоштовний пробний період чи подарунок. Це зробить оффер ще цікавішим і вигіднішим, допоможе залучити нову аудиторію та підштовхне потенційного клієнта на крок ближче до покупки.

Тепер ви знаєте, чим зачіпити читача і як генерувати заголовки за допомогою нейромереж. Успіхів у рекламі та високих конверсій!


Рекомендую почитати ще:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інтернету

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інтернету або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *