Приклади публікацій для соцмереж формату "Історії з життя"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Історії з життя"

Суть формату.  Розповісти яскраву історію з життя або особистої практики, яка розкриє особистість автора, підкреслить цінності компанії або підтвердить експертність.

Як зробити? Історія має бути справжньою. Звичайно, якщо ви вмієте робити сторітелінг «з повітря», то можна і вигадати, але завжди важливо говорити щиро. Для цього має бути «біль» у пості: те, що вас дратує чи лякає.

Ви, мабуть, здивуєтеся, але звідси й випливає глобальність – виявляється трохи різкі та категоричні історії викликають більший відгук у аудиторії, аніж навмисні серйозні та сухі теми, які нібито стосуються всіх. Наприклад, аналітичний пост про роздільний збір сміття навряд чи отримає багато коментарів. А ось емоційний пост від людини, яка це сміття щодня розділяє (і що її в це бісить) точно збере коментарі.

У будь-якій історії важливо дотримання триактної структури: має бути поставлена ​​проблема, шляхи її подолання та результат (мораль чи висновок). Наприклад: ви займаєтеся продажем гаджетів. Проблема: клієнти рідко купують смарт-годинник. Як подолати цю проблему? Потрібно з’ясувати, що бентежить користувачів. Наприклад, «Як я купив смарт-годинник і перестав спізнюватися» або «Я не спортсмен, але фітнес-годинник мені знадобився у повсякденному житті». Так ви ставите проблематику, приплітаєте особисту думку, а у фіналі підбиваєте підсумок, пов’язаний з поставленою проблемою.

Застереження. Це тонке мистецтво створення заголовка, що кричить і гострого тексту всередині. Баланс дотримуватись не просто, але пам’ятайте, що пост не повинен ображати людей чи бренди, викликати ненависть та закликати до чогось.

Якому бізнесу підійде.  Чудово підходить для медіа-видань, ЗМІ та блогосфери. Бізнесу, який взаємодіє із клієнтами, варто бути обережним. Дивіться: пост від імені продавця-касира із заголовком «Що мене бісить у покупцях» збере багато трафіку, але реакція буде негативною. А ось пост «10 вчинків покупців, які виводять продавців із себе», можна подати з гумором і отримати такий же непоганий відгук. І не забувайте про унікальність матеріалу та його подачу: краще особисто дізнатися у продавців, що їх трохи дратує, ніж вигадувати самому чи рерайтувати чужі матеріали на тему.

Приклади публікацій  формату “Історії з життя”

Пост від блогера починається з потужного посилу: вона говорить про розставання, але не уточнює, з ким. І далі створює довірчий тон: мовляв, сядьте поряд, розповім.

Життєвий пост від блогера

Другий приклад – це справжня «жиза» для мілініалів: історія знайома багатьом, тому відразу виникає бажання відкрити та дочитати до кінця.

Життєва історія у спільноті маркетингової агенції

Ну, а останній приклад від паблика «Ідеї та лайфхаки для вчителів» містить у заголовку все одразу: життєвість, проблематику та інтригу. І це не просто пост, а ціла стаття.

Приклад життєвої статті у спільноті для вчителів

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *