Приклади публікацій для соцмереж формату "Історія бренду"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Історія бренду"

Суть.  Розповісти історію бренду або історію появи сфери бізнесу.

Як зробити.  Уявіть, що майбутній текст – це частина передачі Viasat History або коротка колонка в журналі “Навколо світу”. Стиль викладу – науково-популярний, тобто історія, яка розказана простою та зрозумілою мовою. Такі публікації повинні фокусуватися на цікавих фактах, а не на цифрах, датах чи іменах.

Наприклад, ось поганий варіант: «Бренд був заснований 1932 року в Нью-Йорку Джоном Смітом». А ось хороший: «Бренд з’явився майже сто років, 1932 року в Нью-Йорку. Його створив молодий фермер Джон Сміт, який навіть не підозрював, що стоїть біля джерел гігантської компанії». У першому варіанті – сухі факти. У другому – цікава історія про людину, яка не підозрювала про майбутній успіх.

Застереження.  Хороший пост-історія потребує глибокого занурення у тему. Автору посту потрібно прочитати багато інформації про бренд, щоб знайти цікаві факти. І ще важливо розуміти, що пост-історія часто відноситься до освітнього контенту і в ньому не повинно бути прямої реклами. Інакше пост перетворюється на саморекламу.

У посту стоїть хештег #історія бренду, але в тексті багато вихвалянь і мало фактів. Вийшла реклама

Якому бізнесу підійде. Будь-якому. Навіть якщо бренд з’явився нещодавно, завжди можна розповісти історії відомих колег із цеху чи зі сфери діяльності бізнесу.

Приклади публікацій  формату “Історія бренду”

У соцмережах BMW  є ціла рубрика історія, яка, наприклад, у вересні 2020 року була присвячена марці Mini. До цього виходили пости про мотоцикли, знамениті серії марки та спортивні версії бренди. Такий контент несе не лише освітню функцію, а й дозволяє збільшити цінність продукту – підписники починають розуміти, що BMW залишив значний слід в історії.

Історія Mini від BMW

Чай Ahmad побудував соцмережі навколо однієї концепції: уявити віртуозів від світу мистецтва. У співтоваристві регулярно виходить контент про арт у форматі освітніх постів. Наприклад, один із них присвячений біографії польського художника Войцеха Бабські. Бренд Ahmad у такий спосіб проводить асоціацію «чай – напій творчих людей», хоч ніде й не рекламує свій продукт прямо. Ahmad швидше виступає експертом, який знайомить аудиторію зі світом мистецтва.

Пост з біографією художника від Ahmad

Чим старша компанія, тим більше вона може розповісти про себе. Подивіться, як до цього підходить Кока-Кола: у соцмережах публікують не історію компанії, а викладають пост про зміну логотипу. Логотип завжди відображає епоху і тренди і така ретроспектива дає можливість зануритися в минуле і зрозуміти, як все змінилося. Це також спосіб створити продукту додаткову цінність у власних очах споживачів.

Історія логотипу від Кока-Коли

Блогери можуть використати формат історій брендів, щоб показувати свою експертність. Наприклад, фешн-блогер  розповідає про виробника модних аксесуарів Bottega Veneta у себе в Instagram. Зверніть увагу, що пост зроблений у вигляді добірки цікавих фактів.

Історія бренду від фешн-блогера

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *