Приклади публікацій для соцмереж формату "Очікування та реальність"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Очікування та реальність"

Суть. Так історично склалося, що пости у цьому форматі частіше про розчарування. Вони викликають різні емоції, від посмішки до співпереживання і досить активно обговорюються. Тому що маленькі неприємності спричиняють бажання підтримати, поспівчувати, поділитися своїми історіями про те, як дійсність не збіглася з мрією. Рідше у форматі «очікування та реальність» люди діляться позитивними змінами чи подіями з життя. І це теж добрий варіант для залучення підписників.

Як зробити. Зазвичай у пости цього формату додають картинки, які наочно показують, чого людина чекала, а що в результаті отримала; це і пост оживляє, і привертає увагу. Але іноді, якщо йдеться не про щось матеріальне, а про відносини, події, роботу — буде достатньо тексту.

Головне в такому пості – контраст. Між очікуваним і тим, що вийшло, має бути помітна неозброєним оком різниця. Інакше ніхто не зрозуміє вашого «хотіли як краще, а вийшло як завжди», чи не розділять радості.

До речі, про радість – ви цілком можете робити пости в темі свого бізнесу про те, що людина побоювалася, не чекала хорошого результату, не довіряла, а вийшло все просто суперськи. Вийде легкий кейс.

Застереження. Якщо в житті чи роботі сталося щось справді серйозне, цей формат постів — не для вас. Він передбачає досить легке та іронічне ставлення до ситуації.

Якому бізнесу підійде. Будь-якому, результати якого можна представити наочно. У форматі «очікування та реальність» можна уявити квіткові композиції, дерев’яні будинки, новий дизайн сайту, результати макіяжу, інтер’єр кімнати після ремонту, результат роботи художника.
Часто пости «очікування та реальність» роблять котофіли та собаколюби — у них завжди багато можливостей зіткнутися із суворою дійсністю.

Собаки ― великі майстри щодо сюрпризів

Зустрічаються такі пости у групах із рецептами та у жіночих групах.

Тут все дуже наочно. Але ― кажуть ― все одно смачно

Очікування від інтернет-покупок теж нерідко дивують користувачів — і пости з’являються з завидною регулярністю, особливо в Інстаграм.

По-моєму, спільного мало – а вам як здається?

Приклади публікацій  формату “Очікування та реальність”

Дві користувачки Фейсбуку опублікували пости з однаковим посилом «Очікування та реальність», але з різними ситуаціями. Автор першого посту працює на фултаймі, автор другого – фрілансер. А проблеми у них виявилися дуже схожими — плинність і робота від паркану до обіду.

Що фріланс, що фултайм – все одно

У групі салону краси на Фейсбук майстер вихваляється результатами складного двоколірного фарбування (це спліт, про який мріє кожен другий тінейджер). Виглядає справді дуже круто і актуальніше нікуди.

Спліт зі срібною сивиною цікаво виглядає на підлітку

Користувачка Інстаграма поскаржилася світу на ремонт, який мало того, що ніяк не закінчиться, то ще й з очікуваннями не збігається. Щоправда, винні в цьому не робітники-ремонтники, а донька, яка обрала для своєї невеликої кімнати зовсім непридатний колір. Робітники теж постраждали ― перефарбовувати їм.

Справді, схоже на колір стін у під’їзді

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *