Приклади публікацій для соцмереж формату "Поради від профі"

111111
Приклади публікацій для соцмереж формату "Поради від профі"

Суть. Профі він на те і профі, щоб радити, як треба і застерігати від помилок. Пости-поради – формат поширений і для підписників корисний. Якщо людина підписалася на SEO-фахівця, крутого менеджера з продажу, дизайнера інтер’єру – значить, тема його цікавить і поради у цій темі можуть стати користю. Для авторів постів не зайвий раз нагадати про себе як про профі теж цінно. Ще у вигляді порад нерідко просувають і навіть безпосередньо продають аудиторії соціальних мереж свої продукти чи послуги.

Як зробити. Поради можуть бути двох типів – профі може розповісти чи показати, як потрібно діяти у конкретній ситуації.

Стиліст наочно показує із чим поєднувати шубу

А може показати (частіше пости такого формату саме візуальні) як не треба, продемонструвавши антитренди у своїй ніші. І в першому, і в другому випадку без візуального ряду обійтися складно, і пости зазвичай супроводжують фото трендів або антитрендів.

Підлогові унітази вже не в стилі ― яке засмучення 🙂

Застереження. Поради можна давати тільки в тій ніші, в якій ви справжній професіонал, майстер своєї справи — адже зараз не про побутові поради, де годиться просто життєвий досвід, а насамперед про бізнес.

Якому бізнесу підійде. Профі в будь-якій області може поділитися знаннями та дати пораду своїм підписникам. Кухар може поділитися рецептом чудового тіста або розповісти, чому котлети виходять жорсткими і як цього уникнути. Майстер із просування бізнесу розповість аудиторії, чому буксують продажі. Виробники меблів поділяться правилами збирання, а стиліст розповість про те, що точно настав час вивести з гардеробу, щоб не уславитися архаїчним динозавром. Лікар підкаже, як зміцнити імунітет, а косметолог навчить доглядати шкіру будинку, як у салоні.

Масаж гуа-ша – що за звір?

Приклади публікацій  формату “Поради від профі”

У групі виробника пирогів опубліковано дуже корисну публікацію про те, як врятувати пересолені страви. Смажене м’ясо, тушковане блюдо, суп або салат. Початківцям господаркам точно корисно, та й досвідченим деякі поради від професійних кухарів можуть опинитися у новинку. Наприклад, порада не доливати воду в пересолений суп — адже це, мабуть, перше, що спадає на думку дилетанту.

Не висип мені сіль на м’ясо!

Порада юриста дорогого вартує. У жіночій бізнес-групі на Фейсбук юрист дає поради про те, як правильно оформити партнерство. Підприємцям така інформація може стати в нагоді. Вибір групи не випадковий, адже фахівець на велику цільову аудиторію розповіла про свої можливості. Це набагато прицільніше, ніж пост на власній сторінці.

Юрист радить як обійтися без юриста – корисна користь у чистому вигляді

Засновниця групи  емоційно та переконливо розповідає про те, чому не працює таргетована реклама, якщо не виконано роботу з упаковки продукту. А потім дуже природно пропонує послуги своєї команди – пост-користування два в одному – і пораду дала, і (можливо) клієнтів отримала.

Не масштабуйте погане ― краще запакуйте продукт

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *