Приклади публікацій для соцмереж формату "Шлях у професію"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Шлях у професію"

Суть. Якщо ви відразу знайшли своє покликання – ви рідкісна людина і виняток із правил. Найчастіше люди пробують себе в різних сферах, перш ніж знайдуть справу до душі. Ось про ці проби, про особистий досвід пошуку себе в професії можна поговорити з друзями та підписниками в соцмережах. Так ви покажете своє людське обличчя — а це важливо, адже у соцмережі завжди спілкуються люди, навіть якщо вони представляють компанії та бренди.

Як зробити. Це – пост із серії сторітелінгу. Згадайте свій шлях у професію і те, куди вас заносило життя, поки ви не визначили, чим хочете займатися, щоб отримувати гроші та самореалізацію. Це легкий та життєвий формат; особисті історії просто пишуться, їх охоче читають, їм співпереживають, а коментарях активно діляться своїм досвідом. Особливо якщо не забути попросити про це на завершення посту. До речі, пост може бути не історією, а її анонсом. Якщо ви, наприклад, розмістили велику статтю або якийсь майданчик узяв у вас інтерв’ю, де ви розповідаєте про те, як знайшли своє місце у житті.

Застереження. Не пишіть надто сухо, не викладайте фактів у стилі «У грудні 2020 року року я почала працювати верстальщиком у видавництві. У квітні 2023 року я пішла з видавництва та стала фізіотерапевтом». Самі собою навіть цікаві факти, якщо не додати в текст емоцій, навряд чи викличуть активний відгук. Не пригнічуйте емоційність, адже сторітелінг — це вже про художні тексти. Ну майже.

Якому бізнесу підійде. Оптимально для фахівців, які просуваються в соцмережах самі або просувають свій бізнес/свою компанію через особистий бренд. Опитування про те, хто і як прийшов у професію, можуть проводити медіа і збирати таким чином фактуру для публікацій. А в день якоїсь професії (наприклад, у день будівельника) гріх не розповісти в соцмережах про те, як і чому будівельником стали саме ви. Або спитати, чи є будівельники серед ваших підписників.

Приклади публікацій  “Шлях у професію”

В акаунті салону краси в Інстаграмі розмістили цікавий анонс історії одного з провідних перукарів. І запросили на сайт — почитати інтерв’ю про те, як людина дішла до такого життя, що, незважаючи на брутальні біцепси, стала майстром ножиць та гребінців.

Про бажання дати перукарю у око повіримо на слово

Представниця проекту ПостМедіа провела на своїй сторінці у Фейсбук опитування про те, хто і як потрапив у професію. З цілком утилітарною метою збирання інформації для статті. Підписники охоче ділилися в коментарях своїми історіями — часом цікавими та часто кумедними.

Більше 300 коментарів та вдвічі більше реакцій – пост зайшов дуже непогано

У групі бренду косметики для котів та собак (це шампуні, штуки для чищення зубів та інше подібне) показали результати тематичного опитування. Про те, хто і чому вибрав професію грумера – «собачого перукаря». Найпопулярнішою стала відповідь «Люблю тварин». У принципі, все логічно!

У грумери найчастіше йдуть від великої любові до тварин – розуміємо, схвалюємо!

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *