Приклади публікацій для соцмереж формату "Відгуки клієнтів"

Приклади публікацій для соцмереж формату "Відгуки клієнтів"

В чому суть. Оскільки зараз пропозиція в різних нішах дуже часто перевищує попит, відбувається зіткнення інтересів: споживачі намагаються вибрати найбільш підходящі для себе послуги чи товари, а компанії виборюють увагу споживачів (що особливо складно у висококонкурентній ніші).

Люди схильні вірити реальному досвіду інших клієнтів, особливо якщо ніша і так рясніє рекламними обіцянками. Наприклад, є манікюрні салони А і Б. І там, і там надають ту саму послугу на високому рівні (якщо вірити тому, що вони у себе пишуть в Інстаграм).

І соцмережі обох рясніють гарантіями, обіцянками, сертифікатами.
То чиї послуги вибрати? Навмання?

Тому ми рекомендуємо компаніям підкріплювати свої стійкі позиції на ринку реальним досвідом та відгуками від своїх клієнтів.

Важливо, щоб вони не були замовними: обман швидко розкриється і це явно вдарить по репутації.

Як зробити. Для таких постів слід зібрати справжні відгуки від своїх клієнтів. Завдяки популярності соцмереж, багато користувачів самі діляться інформацією про товари або послуги, які їм сподобалися і найчастіше відзначають компанію.

Також можна додатково стимулювати клієнтів залишати відгуки:

  • Чемно попросити, якщо це доречно. Наприклад, можна між справою сказати щось на кшталт «Будемо вдячні за ваш зворотній зв’язок». У цьому випадку краще розраховувати на відгуки в особистих повідомленнях, які можна використовувати з дозволу клієнта.
  • Запропонувати бонус за позначку бренду/компанії у сторіс або посту з відгуком. Це може бути знижка чи символічний подарунок.
  • Робити репости відгуків клієнтів. Це побічно мотивує на те, щоб ділитися інформацією про отриманий товар або надану послугу: якщо компанія робить репост, підвищується ймовірність того, що пост чи сторіс споживача побачить більше людей. Це добре працює, якщо ЦА – молодь, яка активно користується соціальними мережами та зацікавлена ​​у переглядах та активності.
  • Організувати оригінальні акції для тих, хто залишив відгуки.

Потім потрібно переконливо піднести відгуки: вони повинні переконувати підписників у тому, що клієнти справді задоволені товаром чи послугою.

Застереження. Важливо не плутати відгуки з результатами роботи (наприклад, готова зачіска чи макіяж, закінчений виріб ручної роботи чи портфоліо учня після курсу). В даному випадку основне завдання – показати, що клієнт задоволений і сам із задоволенням поділився відгуком.

Ще не можна переходити межі етики та адекватності при збиранні відгуків. Деякі компанії вихоплюють вигідні для себе шматки з особистих повідомлень клієнтів або діляться персональними даними останніх без їхнього дозволу.

Якому бізнесу підійде. Будь-кому, який продає товари та/або надає послуги, у тому числі інформаційні:

  • магазини;
  • салон краси;
  • СТО;
  • майстерні та фабрики;
  • онлайн-школи;
  • освітяни, репетитори, тренери.

Такий самий формат контенту може бути корисним деяким блогерам – тим, хто веде курси, марафони, продає мерч або виробляє власну лінію товарів.

Приклади публікацій  формату “Відгуки клієнтів”

Найпростіше – зробити репост відгуку клієнта, у тому числі у сторіс.

Клієнтки самі поділилися враженнями та відзначили бренд. Достатньо лише зробити репост

Як бонус: підписники бачать, як на інших людях чудово виглядає одяг або, як у прикладі вище, взуття і підсвідомо починають асоціювати з побаченим себе в ключі «Ось куплю таке ж і теж буду красивим/спортивним».

На прикладі зліва додали скрін відгуку переможниці марафону контенту, а праворуч – репост користувача.

Можна зробити окремий пост для відгуків, в якому компанія або блогер звертається до підписників і просить залишити думку про товар, послугу, подію і навіть контент у профілі.

Можна зробити скрін повідомлення з Директа, якщо клієнт не проти.

В ідеалі краще відзначати і автора відгуку у сторіс (зрозуміло, за його згодою). Однак якщо у фахівця або компанії відомий і розкручений бренд, у правдивості відгуків навряд чи можуть виникнути сумніви

Ще один варіант – відео-відгук. Можна зняти процес роботи (якщо йдеться про послугу) і потім розмістити в соцмережах ту частину, де клієнт ділиться враженнями.

Захопили одразу дві цілі: і роботу показали, і відгукклієнта. Для тих, хто дивиться відео без звуку, важливу інформацію продублювали текстом

L’etoile збирає враження клієнтів про товари у себе на сайті, потім найкращі публікує у соцмережах. Взимку для клієнтів проводилася акція, у рамках якої автори відгуків могли виграти подарунки від магазину.

Знову ж таки: не вказано авторів відгуків. Але оскільки Летуаль – великий бренд із залізною репутацією, йому це не шкодить

Деякі відгуки публікуються повністю.

А ще у L’etoile цікавий унікальний візуал, це також позитивно впливає на загальне враження

Ще раз наголошу на тому, що при збиранні відгуків не можна порушувати чужі кордони. Логічно, що якщо людина виклала пост чи сторіс зі своєю думкою на загал, то вона не проти репоста.
Але якщо вам написали в особистих повідомленнях, варто уточнити, чи згоден клієнт на те, щоб ви використовували текст як відгук. Юридично ви, звичайно, маєте право публікувати листування (якщо самі є його учасником), але на практиці деяким людям це може бути неприємним. Чи вартий один скандальний відгук або просто мовчазне невдоволення клієнта (а то й його відходу до ваших конкурентів)?

Те саме стосується фото- та відеозйомки.

Даний формат публікацій підійде для:



Замовити консультацію по залученню клієнтів  у твій бізнес з Інстаграм чи інших соцмереж

Якщо в тебе немає часу займатися налаштуванням інструментів по залученню клієнтів з Інстаграм та інших соцмереж або ти самостійно не можеж розібратися як це зробити якнайкраще, то звертайся до мене – розкажу, покажу, настрою, перевірю, буду обслуговувати і надавати звіти по ефективності і результатам. Тобі потрібно лише заповнити форму замовлення консультації нижче:

Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *